Jump to content
IGNORED

Ray Donovan


mustang

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mustang

    32

  • vookela

    26

  • MiddleClass

    12

  • John Coltrane

    12

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ne zezajte, gledajte dalje. 

 

Slazem se da je sezona krenula sporo i jesu su se razvlacili sa Ebi, ali Horses je prelomna epizoda. Sezona ce bolje da funkcionise kao celina. BTW, Horses epizoda je meni bila odlicna, jeste malo bila prenamestena (Vini bi uzivao u kritici), ali emotivno je pogodila. Sinocna epizoda bila opasna isto.  

Link to comment
  • 2 weeks later...

mensečini kao kraj serije...

 

...ako su pametni pa ovde da završe

 

Nisu, bice i 6. sezona, kao RD - NY.

 

A trebalo je da zavrse kao sto je i bilo prvobitno planirano. Pet sezona je negde prava mera, ovako se previse razvlaci, a jos nece ni biti svi likovi od starta, pa mu to dodje vise kao spin-of.

 

Inace, meni je i ova sezona bila odlicna. Ja ne znam zasto ljudi i dalje gledaju epizodu po epizodu, potpuno sam se odvikao od toga, kad gledam u cugu sve to lepo legne. Abby je vazan lik za Raya i moralo je da se posveti dosta vremena, ali su to uradili jako dobro i dozirano kroz flesbekove. A opet, bilo je i uobicajene doze crazy shita.

 

Mozda ranije nisam previse obracao paznju na muziku (ili sam moguce zaboravio), ali super izbor pesama. Kraj je narocito ispao dobar..

Link to comment

Rekli smo milion puta vec, ali moram da ponovim, Liev je pokidao ovo, ako ne uzme emija bice teska kradja. 

 

Mene zanima na sta ce da lici sledeca sezona posle ovakvog zavrsetka ove. Rej jeste slomljen ovde do koske, ali ima cini mi se jos malo prostora da se dovede lik do kraja. 

 

 

Ja ne znam zasto ljudi i dalje gledaju epizodu po epizodu, potpuno sam se odvikao od toga, kad gledam u cugu sve to lepo legne.

 

Danas si zbindzovao celu sezonu? Alal ti vera. Ja volim da gledam iz nedelje u nedelju i bas mi prija tako. Mada se, kao sto rekoh gore, slazem da ova sezona mnogo bolje funkcionise kad se gleda kao celina. 

Link to comment

Ne bas za dan, nisam toliki hardkor. :D Prethodna dva dana odgledao sve sem poslednje, nju veceras. Obicno sve te od po 8, 10 ili 12 epizoda, idealna zabava za vikend..

Link to comment

S obzirom da lova ima primat razvlacice koliko god mogu to je jasno. Ali je ovo neki prirodan kraj, ciscenje repova i finito.

 

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...