Jump to content
IGNORED

Ray Donovan


mustang

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mustang

    32

  • vookela

    26

  • MiddleClass

    12

  • John Coltrane

    12

Znaci, Ray is gay! I fucking knew it!

 

 

Liev dobija Emija/Globija za ispovest. Scena ne bi bila ni upola tako dobra, da je Ray ranije pokazivao emocije. Konacno skinuo masku. Lik svestenika odlican, inace..

 

Nervirao me subplot sa Bridget. Osim toga, odlicna zabava ove sezone..

 

 

banči isti Alf

 

 

:Hail:

 

Jebote, sve vreme lupam glavu na koga me podseca i ne mogu da se setim. Pljunuti Alf .. 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

:) a jes isti alf :)

 

nego ja nisam dozivela da je gej. vise zrtva stokholmskog sindroma. moram ponovo da odgledam tu scenu, sad si me zbunio.

 

a deca, sva deca po serijama sto pogledam mi idu na nerve. ova mala kao da je rl dete one sekretarice u fbi iz americans.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ne merem da čitam sve zbog spoilera, dajte koji za i protiv gledati kad sam već zaboravio da otkažem prijavu na netflix te produžio nesvojevoljno još mesec dana...

Link to comment

Odgledah upravo trecu u cugu. Onako, opao je kvalitet. Sto me cudilo jer je Koksaker garantovao zabavu i kvalitet, a dobili smo nesto mlako. Alf™ i meksikanka su vrh... ona je bila dobra riba u Sautlendu, ovdje su ubucila. :)

 

Umjesto Kokhranu, Bridzet bih pucao u koljena. Aj sto je iritantna, ali ruznije stvorenje TV nije vidio...

 

Carski mi je sto su postavili les u dvoriste multimilijardera koje nema nijednu kameru... :isuse:

Link to comment

Ne merem da čitam sve zbog spoilera, dajte koji za i protiv gledati kad sam već zaboravio da otkažem prijavu na netflix te produžio nesvojevoljno još mesec dana...

 

Pavicevska serija na americki nacina, smek losandjeleskih poroka, odlicne uloge Lieva Srajbera, Dzona Vojta i jos nekih pratecih likova. Glavni lik se bavi zanimljivim poslom i ima sjebanu familiju. Nije savrsena serija, ali ako imas vremena, preporucujem.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...