Jump to content
IGNORED

Dark Places (2015)


Ajant23

Recommended Posts

ne radi se samo o oceni na IMDB. pregledao sam i prikaze na RT, pročitao sam o čemu se radi. na osnovu toga napisao da je film za mene nebitan. sad, moguće je da grešim. nije problem da zamolim da mi se doturi pa da ga odgledam.

 

primer: onaj film o vampirima sa tildom svinton sigurno ne bih gledao da sam se oslonio samo na sadržaj. uvažio sam vasadabino mišljenje da vredi.

 

drugo, moje ocene o filmu se neki put ekstremno razlikuju od IMDBovih. od ovog što imam to su izvanredni "Joe" na jednom i đubre "Filth" na drugom kraju

Link to comment
  • 2 weeks later...

svidza se ajantu i dzordzu- preskacem :fantom:

 

Ne moraš da preskačeš, Chloe Grace Moretz napunila osamnaest :fantom:

 

Chloe%2BGrace%2BMoretz%2BDark%2BPlaces%2

 

A njenu četvrt veka stariju verziju glumi ova gospođa, tako da možeš i Zlog Glog da vodiš u bioskop:

 

Andrea_Roth.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne zasluzuje da ima svoju temu

 

Nije je ni imao, ali ti sa svojim stalnim stalkovanjem najbolje bi trebalo da znaš kako su se nakupili postovi na moj komentar o filmu, pa je došlo do splita...

 

A, naziv filma se odlično uklopio u to da ima svoj topic ovde sve skupa sa mnogim forušima koji su na njemu postovali, poput tebe, belch, teachera i Treska...

 

Impresioniran sam koliko ste u svom stilu doprineli bujnosti ovog topica...

Link to comment

Fotografija je skoro pa odlicna, posebno mi se dopadaju pejzazi raspada po bespucima Kanzasa osamdestih.

 

Muzika stvara solidnu tenziju, koju nazalost sama radnja ne ume da stvori.

 

Zanimljiv je jos klasni elemenat koji kako film odmice gubi na svom zamahu i potencijalu.

 

Ostalo nebitno, glume neka deca i glavna protagonistikinja koja se solidno nosi sa sporim ritmom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...