Jump to content
IGNORED

Dark Places (2015)


Ajant23

Recommended Posts

Dark Places (2015)

 

Verovatno kompletniji i kvalitetniji film od prošlogodišnjeg Gone Girl. Naprosto, Gilles Paquet-Brenner je mahom radio sjajan posao i kao scenarista, a pogotovo kao reditelj. Gillian Flynn je stvarno dobila izuzetne reditelje da joj ekranizuju oba romana. Odličan triler, ako se ima u vidu da su literarni predlošci ovih dana takvi kakvi pomoidno mahom jedino prolaze na previše politiziranom tržištu.

Link to comment

Šta bi trebalo da nam znači podatak da je film "kompletniji i kvalitetniji" od Gone Girl? Zar nije svaki?

 

Ovo bih gledao zbog Kristine, ali predložak, pravo veliš, obespokojava.

Link to comment

Nije mi jasno u ime koga govoriš kada kažeš mi. Mada, u pravu si da imamo veliki problem sa komunikacijom obzirom da se priče o važnijim vrednostima jedva i da vode, obzirom da malo koga više i zabole uvo za kritiku, obzirom da bih komunicarao sa tobom treba da se bavim teorijama koje su subverzija kritike koliko i metafora o društvenim odnosima na drugoj strani, sve više od toga da budu ozbiljniji razgovor o ovome što ti tobože nije jasno. Lično, više me i zabole da ti budem jasniji, baš kao i što tebe zabole kako to da u doba otvorenih komunikacija širom sveta, treba tek ovako da saznam za reditelja, koji izvesno nije bilo ko kada je bio u stanju da radi ovakav film...

Link to comment

izvin'te što se mešam i dajem sud samo na osnovu pretrage. sudeći po sadržaju filma pročitanom na IMDB, komentara na RT i ocena datih na tri sajta, mogao bih da ovaj film tretiram kao nebitan i samim tim ne vrednim 2 sata.

Link to comment

Ja ne verujem u tuđa mišljenja i ocene na imdb-u, ali samo to što je Ajant došao na ideju da ga poredi sa Gone Girl već govori da se radi o nebitnom filmu.....

Link to comment

Šta bi trebalo da nam znači podatak da je film "kompletniji i kvalitetniji" od Gone Girl? Zar nije svaki?

 

Ovo bih gledao zbog Kristine, ali predložak, pravo veliš, obespokojava.

sa takvim stavom i ponasanjem kobni, ti svakako postajes nebitan diskusiji.

Edited by mustang
Link to comment

Dark Places (2015)

 

Gilles Paquet-Brenner dobrodosao na crnu listu redatelja.

ritam filma, jadni flesh bekovi, kadrovi, montaza - jednom recju stilska beda. 

Link to comment
Dark Places (2015)

 

Gilles Paquet-Brenner dobrodosao na crnu listu redatelja.

ritam filma, jadni flesh bekovi, kadrovi, montaza - jednom recju stilska beda.

 

Stavi na crnu listu i Loachovog direktora fotografije samo zato što je tresao kameru Greengrassu tolike godine, a opljuni pritom i Injarituovog montažera samo zato što je sarađivao sa Soderbergom koji je ionako sam svoj montažer...

Edited by Ajant23
Link to comment

Ja ne verujem u tuđa mišljenja i ocene na imdb-u, ali samo to što je Ajant došao na ideju da ga poredi sa Gone Girl već govori da se radi o nebitnom filmu.....

pa valjda ga poredi jer je bazirana na knjizi iste spisateljice koja je napisala i gone girl

valjda.

Link to comment

izvin'te što se mešam i dajem sud samo na osnovu pretrage. sudeći po sadržaju filma pročitanom na IMDB, komentara na RT i ocena datih na tri sajta, mogao bih da ovaj film tretiram kao nebitan i samim tim ne vrednim 2 sata.

 

ako to uradiš pogrešićeš. a iskustvo mi govori da ocena na sajtu  imdb apsolutno ne znači ništa, jer je gomila kojekakvog đubreta dobilo visoko prosečnu ocenu. danas jedan običan kabloman može da otvori 150 yahoo i google mail naloga i da napumpa ocenu u nebesa dok si rekao "piksla".

 

odgledaj film, odličan je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...