Jump to content
IGNORED

Igre na sreću i njihovo nameštanje (ovde je, nije, ovde je)


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    28

  • rajka

    28

  • Skyhighatrist

    25

  • JozoMujica

    23

Ma koja sabotaza, generalno svuda u svetu se pojavi neki dobitnik pa da izjavu, slika se, snime ga kako trosi pare, bude omanji selebriti. Samo kod nas ja 25godina nisam cuo bas ni za jednog.

Link to comment

Ma koja sabotaza, generalno svuda u svetu se pojavi neki dobitnik pa da izjavu, slika se, snime ga kako trosi pare, bude omanji selebriti. Samo kod nas ja 25godina nisam cuo bas ni za jednog.

bila ona sojka što je negde na dorćolu (ili obiliću)imala indi šop ili sve za 99. bilo po novinama o njoj, tri dana u lokalnom kafiću svi pili na njen račun

 

msm kolko treba lud da budeš da se u srbiji pojaviš i kažeš "ljudi, ja imam milion(dva, tri) evra u šteku"

Link to comment

Pa generalno ima gomila ljudi za koje se zna da imaju toliko i vise, pa im nista ne fali. Plus sto ljudi generalno vole da se eksponiraju svuda a ne samo u Srbiji. A i bese neka prica da to ide na kasicicu a ne kao lump sum?

Link to comment

Pa generalno ima gomila ljudi za koje se zna da imaju toliko i vise, pa im nista ne fali. Plus sto ljudi generalno vole da se eksponiraju svuda a ne samo u Srbiji. A i bese neka prica da to ide na kasicicu a ne kao lump sum?

 

tako je u usofa, nisam cuo za drugde

Link to comment

Pa generalno ima gomila ljudi za koje se zna da imaju toliko i vise, pa im nista ne fali. Plus sto ljudi generalno vole da se eksponiraju svuda a ne samo u Srbiji. A i bese neka prica da to ide na kasicicu a ne kao lump sum?

ja da znam ide na račun cela cifra minus porez

 

dok neko zaradi milion, dva, tri u međuvremenu se malko i namaže™ pa bez obzira na lovu kojom raspolaže teže je doći do njega. zamisli sad radnika iz podruma pića u gajdobri, npr, koji je pojavi na naslovnoj blica sa tekstom "nije verovao da je drugačiji život moguć, a onda se desilo čudo"

pa sutradan bi mu zakucali na vrata, i ponudili da kupi ciglu vrlo povoljno

Link to comment

Pogledao jutros u pribranom stanju. Kakav epski fail :Hail:

 

Ali da ponovim, kreteni su se već nekoliko puta ofirali najstrašnije bez da im je uopšte palo na pamet šta rade, tako da nema prevelikog iznenađenja.

 

Vidim da je Blic krenuo jako od jutros, biće lepih saopštenja i negiranja stvarnosti ove nedelje.

Edited by beowl
Link to comment

Ne postoji mogućnost nameštanja, how yes no...

 

Da ponovim, imbecili su pre nekoliko godina u svrhu Pink skrivene kamere organizovali kompletno lažno izvlačenje u originalnom studiju i sa originalnom opremom, sve sa voditeljkom i komisijom. Naštelovali bubanj da izvuče brojeve koje je Monteniger uplatio, posadili ga u kafić blizu Pinkove zgrade i pustili mu snimak u vreme pravog izvlačenja, mučenik je pet minuta bio najsrećniji čovek na svetu.

Link to comment

dodatak marfijevim zakonima:

 

"ako software prikaze neizvuceni broj X na loto7od39, verovatnoca od 1/35 da ce upravo broj X da se pojavi sledeci iz bubnja, postaje 1/1"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...