Jump to content
IGNORED

Igre na sreću i njihovo nameštanje (ovde je, nije, ovde je)


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ne bih ja tu verovatnoću olako postavljao na 1:35.

 

Jer, softver ne prikazuje svaki put sledeći neizvučeni broj, pa da verovatnoća bude 1:3x da će da pogodi.

Link to comment
  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    28

  • rajka

    28

  • Skyhighatrist

    25

  • JozoMujica

    23

moj prvi posao posle diplomiranja je bio u jednoj stampariji koja je stampala bingo listice za razne privatne televizije, i za tv cg. neki tip iz kragujevca je radio software koji generise kombinacije i stampa ih na listice. on mi je samo nagovestavao kakve se sve prljavstine rade. strava.

Link to comment

moj prvi posao posle diplomiranja je bio u jednoj stampariji koja je stampala bingo listice za razne privatne televizije, i za tv cg. neki tip iz kragujevca je radio software koji generise kombinacije i stampa ih na listice. on mi je samo nagovestavao kakve se sve prljavstine rade. strava.

 

Znamo istog čoveka. :D

Link to comment

vrlo moguce. :)

 

tad je vozio neku besnu zverku od auta jer je radio na procenat.

 

a ja sam zaradio TV u boji od firme na ime prekovremenih sati :D

Kao dobitnik (namesteni) robne nagrade?? Ili ... ?

 

Neko je vec pomenuo, zaista moze biti softverska (ljudska?) greska tj. neko ko ukucava brojeve koji se izvlace, pa umesto 27 upisao 21, ali da bas posle izvuku 21 je ono sto slucaj cini zanimljivim(sumnjivim). Ako ne namestaju, zaista nisu imali srece ... u svakom slucaju nije lose ovo sto se desilo u smislu da se napravi neki pritisak i stvari bar u buducnosti poprave.

Edited by radnik
Link to comment

Kao dobitnik (namesteni) robne nagrade?? Ili ... ?

 

 

 

radili smo 2-3 nedelje po najmanje 12 sati, ukljucujuci i 29. novembar. a kako je firma bila u penisu, i sama dobijala robu umesto novca, tako i meni platise robom. :D

 

mogao sam i jednog lipicanera dobiti, uz malu doplatu :)

Link to comment

Neko je vec pomenuo, zaista moze biti softverska (ljudska?) greska tj. neko ko ukucava brojeve koji se izvlace, pa umesto 27 upisao 21

 

да није ђукановић потрчао са класичном зашто баш сада и коме то одговара причом, био бих спремнији да поверујем у ту могућност.... са друге стране, можда је снс-овцима то већ професионална деформација

Link to comment

 

 

Neko je vec pomenuo, zaista moze biti softverska (ljudska?) greska tj. neko ko ukucava brojeve koji se izvlace, pa umesto 27 upisao 21, ali da bas posle izvuku 21 je ono sto slucaj cini zanimljivim(sumnjivim). Ako ne namestaju, zaista nisu imali srece ... u svakom slucaju nije lose ovo sto se desilo u smislu da se napravi neki pritisak i stvari bar u buducnosti poprave.

 

da je stvarno tako bilo, neko iz te komisije, režije i slično bi rekao "ej stanite, greškom je upisano 21", ne bi se pravilili nevešti i APP

Link to comment

Gde god su upetljane pare, apsolutno verujem u malverzacije pogotovu u našoj zabiti gde niko ne odgovara ni za šta. 

Ako nije prevara, tako im se lepo namestilo... Prosto ne znam da li da se sladim ili saosećam.

Link to comment

I ja. Licno mislim da se loto ne namesta :) ono gde oni uzimaju pare su trojke, cetvorke, petice koje ljudi ne podignu u predvidjenom terminu (valjda oko 60 dana) i onda kad niko to ne podigne verujem da to zavrsi u privatnim dzepovima ljudi koji su u DLS.

Dalje, ima igra JOKER to je setocifren broj i broj mogucih kombinacija je 999.999. Jedna uplata jokera je 20 din, da pokrijes sve kombinacije treba ti oko 170.000 evra. To sporo raste, ali vremenom predje i 200.000. 2x kad je "izvucen" joker dobici su bili oko 250.000 evra. Dakle win-win situacija, jedino da jos neko dobije bas tada, ali .... necemo se zezati. Da ne pricam ako na tom izvlacenju jokera "znas" tj. namestis prvi broj i desetostruko smanjis broj kombinacija koje pokrivas, za 17.000 evra 200.000 plus ...

 

Gde god su upetljane pare, apsolutno verujem u malverzacije pogotovu u našoj zabiti gde niko ne odgovara ni za šta. 

Ako nije prevara, tako im se lepo namestilo... Prosto ne znam da li da se sladim ili saosećam.

Link to comment

meni je nekadašnja ortakinja radila u nekoj državnoj direkciji (za imovinu, istraživanje rude i gubljenje vremena) i klela se da sedmica završava u državnom trezoru.

Link to comment

kod igre joker broj igrač ne upisuje željene brojeve nego ih mašina™ izbacuje po rendom modu

 

jedina mogućnost da se loto namesti je da kuglica broja(ili više)koji je najčešće odigran bude teža od ostalih što umnogome smanjuje šansu za potencijalnim dobitkom. što duže nema premije uplate su veće pa sve to puta dva kola nedeljno, plus vanredno novogodišnje kolo, vanredno božićno kolo.

cifra može da naraste i do 10ak miliona € godišnje*

 

zaista ne vidim drugi način, na nepodignute nagrade ne može da se ozbiljno računa

 

e

* samo od poreza

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ono gde oni uzimaju pare...

... je 50% od svih uplata svakih tri dana, jerbo su izvlačenja dva puta nedeljno...

To je cca 500k eura nedeljno, nameštali ne nameštali.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...