Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Skoro premostila kvalitativni jaz™. 

 

Mislim, tesko je reci bez da ih vidimo u prvenstvu, ali Juventus je ostao bez 3 jako bitna igraca, istina doveli su zamjene, plus se od Morate ocekuje da dosta napreduje. Ali jbg, ostali su bez trojice, uz Pogbu, najboljih. 

 

Roma nije izgubila prakticno nikog bitnog, napravili su veliki korak naprijed sto se napada tice [salah, Dzeko i Falque, umjesto Doumbie, Ljajica, Gervinha]. Ako dovedu Dignea, kako izgleda da hoce, i jos nekog u odbrani i tu su se pojacali. I na golmanu su nesto bolji...

Link to comment

Skoro premostila kvalitativni jaz™. 

 

Mislim, tesko je reci bez da ih vidimo u prvenstvu, ali Juventus je ostao bez 3 jako bitna igraca, istina doveli su zamjene, plus se od Morate ocekuje da dosta napreduje. Ali jbg, ostali su bez trojice, uz Pogbu, najboljih. 

 

Roma nije izgubila prakticno nikog bitnog, napravili su veliki korak naprijed sto se napada tice [salah, Dzeko i Falque, umjesto Doumbie, Ljajica, Gervinha]. Ako dovedu Dignea, kako izgleda da hoce, i jos nekog u odbrani i tu su se pojacali. I na golmanu su nesto bolji...

 

Ne vidim ja to tako. Imam utisak da je Roma bliža da okine direktno mesto u CL, nego da priprete Juventusu.

Link to comment

Sa Digneom, Perezom iz Torina i kvalitetnim stoperom za rotaciju sa Castanom i Manolasom (sumnjam na Garaya) bi to trebalo da bude jako ok. Verovatno najbolji prelazni rok jos od leta 2000-e. Al sacekacemo da vidimo kako ce odbrana biti resena za konacni sud, za sada je fuckin mess. Da smo i lani imali bekove i napadaca koji moze da uvalja 15+ ne bi bilo sto je bilo :dry:

Juventus jeste u ozbiljnom rebildingu, niko ne moze da izgubi 3 tako bitna igraca bez posledica. Doveli su dobre zamene, ali glava za glavu niko nece moci da donese toliko.

 

Sefe, Ucan je samo hajp za sada. Kad da loptu vidis da zna, ali je fizicki totalno nespreman za vrhunski fudbal. Jako je jednostavno oduzeti mu loptu, a ne predstavlja nikakvu opasnost po protivnicki posed. Mozda izraste u vrhunskog kreatora pa fizicki limiti budu manje bitni, ali generalno nisam preveliki optimista.

Link to comment

Cisto sumnjam da ce Torino da da Peresa, prije da ce Adriano da dodje. Toro nema razloga da prodaje, a i ako bude prodao prije ce dati Maksimovica. 

Link to comment

Pa komentarisali smo. Realno je jedan od favorita za mjesto u CL, dosta su kupovali. Vidjecemo, u pripremnim utakmicama su izgledali neubjedljivo, ali pojedinacno su medju najboljima, mada po meni ipak iza Juventusa i Rome.

Link to comment

Najjaci trol like... ikada.

 

CMEuQpZWUAAGnrm.jpg

 

Ovo je danas nekako procurelo. Ili sam zeli da ubrza prelazak u Milano, ili mu je neko od genija otuda savetovao da ovo uradi.

Ipak hvala mu sto do ovoga nije doslo pre koji mesec, bio bi prodat za nekih 6m.

Link to comment

Ma ne bre, ovo je sjajan obrt. Ogroman deo navijaca Rome je kukao kako Ameri prodaju dusu kluba, kako im je stalo samo do para, Romagnoli non si tocca i ostale pizdarije. Ja sam uvek bio za prodaju ako je cena prava, toliko para za apsolutno nedokazanog igraca je suludo. Tako da se sada seirim nad najmasovnijim posipanjem pepelom u istoriji Rominog internet navijalastva, na neki nacin mi i drago.

 

Mada ima istine u onom sto kazes, sve vise sektasim, prestao sam da pratim bilo sta drugo od sporta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...