Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

izjašnjavajte se oko broja krugova drafta ako boga znate, za sad ako biramo po 5 ode 80 igrača... bar na 4 da smanjimo, mislim da je neophodno. i da u septembru bude 1 dodatni krug umesto dva... (i u januaru ništa :P )

Pa zna li se konacan broj ucesnika? Mislim da smo daleko od finalizacije tog dela. Drugo, ako i bude nesto vise ljudi nego prosle sezone to moze pojesti eventualno jedan krug drafta, total od 5 draftovanih ljudi po timu je bas malo jbg...

Link to comment

ja sam izbrojao 15 (pod pretpostavkom da svi od prošle sezone opet učestvuju) pre nego što su se Bogotac i Gylfi prijavili. pet rundi za 17 učesnika je 85 igrača, to je više nego što smo odabrali prošle godine u 5+2 runde...

Link to comment

Drugari, moje draft iskustvo potiče iz ere pre interneta ali poslušajte moj savjet: kanimo li imati kvalitetnu zabavu tri igrača je apsolutno premalo. Razumem logističke probleme sa petoricom ali neka onda budu makar četvorica. Biće zabavnije.

 

Nego, ko je komesar za integritet takmičenja? Ko će da randomly obilazi sve timove i proverava da neko nije greškom™ za vikend doveo tri draftovana igrača?

Link to comment

Drugari, moje draft iskustvo potiče iz ere pre interneta ali poslušajte moj savjet: kanimo li imati kvalitetnu zabavu tri igrača je apsolutno premalo. Razumem logističke probleme sa petoricom ali neka onda budu makar četvorica. Biće zabavnije.

 

Nego, ko je komesar za integritet takmičenja? Ko će da randomly obilazi sve timove i proverava da neko nije greškom™ za vikend doveo tri draftovana igrača?

to 3,4 ili 5 je samo za početnu draft, svakako se radi dodatni draft (dve runde do sada) po završetku prelaznog roka.

 

a ovo drugo, ko šta ulovi. mada to bih na mogao da pratim pomoću 1 aplikacije koja broji igrače po ligama, evo preuzeću to na sebe ako se ukine lažni zimski draft :fantom:

 

btw, šta bi sa zimskom divljom kartom sad kad su uveli ove čipove i čuda? ako nema tradicionalne zimske divlje, onda je još logičnije da ne bude zimskog drafta :fantom:

Link to comment

Znam za zadnje 2 sezone:

 

2013/14: h2h Coltrane, classic Ducca

2014/15: h2h Ducca, classic Malkin

 

Znam da je Praslin uzeo bar jedan h2h al lupicu da je to bilo 2012/13. Aj ko se priseti ostatka da apdejtujemo...

Edited by ducca
Link to comment

Ja sam za 5 krugova pa nek bude i 20 učesnika (što bi bilo idealno), biće zanimljivije.. Zimski draft bi trebalo da ostane zbog pojačanja u tom prelaznom roku, bar 1 krug biranja..

 

 

 

Nego, ko je komesar za integritet takmičenja? Ko će da randomly obilazi sve timove i proverava da neko nije greškom™ za vikend doveo tri draftovana igrača?

Na kraju drafta izbacimo spisak draftovanih koji je John jedno vreme držao u potpisu a onda se malkin setio da to svako od nas ubaci u 'notes' (većina nije ni znala gde je to na sajtu :isuse:) tako najlakše proveriš da li je igrač koga dovodiš u opticaju.. U principu, niko ne proverava druge, jedino slučajno ako gledaš nečiji tim zbog H2H pa vidiš da ima nekoga koga ne treba, mislim da je Moća failovao najviše po tom pitanju :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...