Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Jebot' sunce ne moze covek ni da legne pre 01:24h a da ne propusti otvaranje teme. Bejah par dana u dilemi da otvorim mozda ja dok je Praslin u prdekani al reko da ne navucem neku baksuz na vrat, ipak mi valja braniti H2H krunu ove sezone :fantom:
 
 

За сва питања се јавите Толии  :mad:, ближи се годишњица Олује те очекујем још један службени пут™ пошто су почели да ме скембавају о годишњицама као својевремено локалне пијанце када друг Тито долази у посету општини.

 

 

Gledaj da ne preteras na odgovarajucim temama pa da te opet apse u nedelji drafta jbg...

 

 

pa nije valjda isto uklanjanje drvne građe i uklanjanje nekoga ko je u zimskom prelaznom roku otišao npr. u Francusku. ovo prvo ne treba dopustiti, to je i poenta igranja drafta, ko je loše birao nek se snalazi dovođenjem nedraftovanih igrača. sad su uveli još jednu divlju kartu, malo  li je... ja predlažem da umesto novog drafta uvedemo dozvolu da se zameni najviše 1 draftovani igrač u zimskom prelaznom, i to jedino ako je otišao iz lige ili ako je potvrđeno da je povređen do kraja sezone. za sve drugo bez milosti!

 

Problem sa jednim transferom povredjenog igraca ili onog koji je napustio ligu je sto neki tim moze imati tog jednog npr, a vecina drugih ne, pa onda taj tim (ili nekolicina njih) lepo izbace povredejnog tipa Jonja Shelvija i ubace recimo novopridoslog Ibrahimovica ili nekog mamojeba koji dodje tokom januara u ligu. Kapiras da bi uslovi bili neregularni. Mora biti isto svima. Takodje iz iskustva - bitno je malo vratiti u zivot i posrnule timove koje su mozda povrede unakazile tokom jeseni da sa dobrom draft pozicijom ojacaju tim i vrate motiv da ucestvuju, inace kako odmice sezona i neko gubi sanse za visok plasman pada moral, motiv a samim tim se i tim namesta jednom mesecno (imati u vidu da je ovo svima sekundarni tim i da vise vremena provode namestajuci glavni). Zato sam i dalje za to da se ubace 2 zimska kruga drafta (alternativa je jedan krug ako se bas insistira od strane vecine) i da tu nema limita da neko mora imati povredjenog igraca. 

 

 

Sto se ovog avgusta tice, ako me secanje sluzi imali smo 5 krugova drafta pre pocetka sezone i dodatna 2 pocetkom septembra po zavrsetku Prozoratm tako da predlog je da tako ostane i ove godine. Sto se redosleda biranja tice to je bila tema ozbiljnih rasprava prethodnih sezona pa je najbolje da ili hitno organizujemo poll sa predlozima ili da to bude opet neki random zreb jbg. Septembarska dodatna 2 kruga mogu opet zreb ili da se krene od najgoreg po KLASIK poenima (posto ce proci tipa 3 kola i bice dosta izjednacenosti na H2H tabeli) pa drugi krug obrnuto...Po meni zreb je postenija opcija jer je prerano da se vec u septembru krpe timovi koji su krenuli nesto slabije iz ovog ili onog razloga (mada kad se setim prva 4 pika proslog septembra - Falcao, Welbek, Baloteli, Di Maria :lol: ). Takodje ne zaboraviti da ce tokom septembra moci da se odmene igraci koji se tokom avgusta povrede na duze (ovo je diskutabilno sta znaci duze, prosle sezone Barkli imao povredu pa oddraftovan ali se vec u oktobru vratio) i naravno oni koji napuste ligu (ovo ide posle redovna 2 kruga).

 

Termin - bilo bi najbolje da to bude tokom sledece nedelje, ali da ne cekamo bas petak jer treba ukomponovati i ostatak tima. Dakle utorak-sreda-cetvrtak, meni svejedno. Termin mi isto nije bitan, kad god se vecina dogovori, samo da je posle 20h.

 

Cheers.

Link to comment

Gledaj da ne preteras na odgovarajucim temama pa da te opet apse u nedelji drafta jbg...

 

 

Treba odmah izvrsiti pritisak na radisu da se Praslin, u slucaju bana, oslobidi i da mu se omoguci pisanje na Draftu i slanje pm. Odoh dole da pokrenem inicijativu, sad su busni posle onog skandala muslin vs. meraklije.

Link to comment

Opa, ovo startovalo. Evej me... Daj Malkine, pusti bar jednog da zamenimo u januaru. Prodju me zmarci kad se setim proslogodisnjeg napada koji sam izabrao, Soldado, Gomis i Remi.

Link to comment

:nobles:

 

Сви који су се досад запљунули су добили пе-емове са кодом. Лигу сам ограничио на 20 тимова, мада сам сигуран да неће бити ни приближно толико људи чисто да бих могао да Толуу :mad: држим као резерву. :fantom:

Link to comment

a ako nas je 15 (prošlogodišnjih 11 plus cvrlle, beowl, Svarog i Rodni), jel i dalje da biramo 5 rundi? sa toliko pikova ćemo u 2 runde pokupiti igrača koliko prošle godine u 3 runde. kad se dodaju septembarci, neće ostati ništa iole kvalitetno od nedraftovanih za popunjavanje tima... ne znam da li je to problem, ali mi pade na pamet.

Link to comment

ako ima jos mesta prijavljujem se. Ukoliko je potrebno da kao novajlija prodjem kroz neki proces inicijacije mogu da klecim na kolenima 10 minuta ili da se "uvlacim"  Prslinu ili Tolii. :fantom:

Link to comment

Мени не вреди да се шлихташ јер ја немам никакву моћ, обичан сам службеник драфт лиге и само форвардујем кодове. :(

 

Толии :mad: не вреди да се шлихташ пошто јој је срце хируршки одстрањено, а на његово место је уграђен сервер са казахстанским половним хардвером и еритрејским багованим кодом. :mad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...