Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 minutes ago, Uskebasi said:

Zato sto i nakon osudjujuce presude, ti koji su pisali ovako nisu promenili stav da je ovom namesteno, da je sve bilo dobrovoljno...

Sto dovodi do istog onog zakjlucka da je lakse biti ubica, nego zrtva silovanja.

da, to vecina zna.

ali cemo se sad izgleda vratiti na slucaj jevtic, posto su tabloidi vec nagovestili ishod ovog aktuelnog slucaja.

 

i da, samo da napomenem da tu pricu sa jevticem, iako deluje neverovatno, zahvaljujuci svojoj tadasnjoj situaciji i drugoj brizi, nisam ispratila skoro ni na nivou naslova, upravo citam o tome. ne znam da li je forumu potrebno da se vraca na tu temu, ja bih rekla da ne.

Edited by Aleksija
Link to comment
On 26.3.2021. at 22:09, Uskebasi said:

Bolje je ne citati sta si tamo pisao.

 

jebenti sunce, i ti si neki pravnik? slobodno pročitaj, više puta.


AGE OF CONSENT je 14 godina
AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

 

  • -1 4
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

To će Koksy objasniti bolje, ali verovatno hoće da kaže da se na Jeftića primenjivali drugi aršini u odnosu na Lečića, u komentarima o događaju...

 

Tj. rulja™ je bila na starni optuženog, čak i kad je doneta presuda, a ovde se bez presude presudilo Lečiću... Voli Koksy da malo zamuti... :fantom:

Nije uopšte zamutio, nego je izbistrio.

Mrzi me da idem i gledam ko je šta pisao tamo, znam da je tema bila mučna 

  • +1 3
Link to comment
On 26.3.2021. at 22:16, aram said:

jebenti sunce, i ti si neki pravnik? slobodno pročitaj, više puta.


AGE OF CONSENT je 14 godina
AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

AGE OF CONSENT je 14 godina

 

 

to vazhi i kad je u pitanju sredovechan gospodin i devojchica od 15 godina? za lechitja se pishe ovde otsvali jarats, patjenik, unistitelj demokrata, nije simpatichan i osudiste ga. za jefticja, ah pa on je nash, za njega vazhe druga pravila. i molim. ako mozhe bez kancelovanja i slichih termina. ne znam shta je to, nisam moderan i imate srpske termine. sluzhite se njima.

Link to comment

shta kazhete, zdravo je da se misljenja menjaju?

 

nekad i sad

Quote

naravno da nije legalno - pa jebote!

 

ali devojka bi morala dokazati da nije zelela seks. ili svedocima (a u tim slucajevima kao sto znamo svedoka uglavnom nema) ili fizickim povredama koje bi dokazale da se branila ili bar pokusala da se brani. ne bi joj se sigurno verovalo na rec, sto je u slucaju ovog klinca ocito. 

 

Quote

pa mogla je da ocekuje da je shvatio poruku i da je na to stavljena tacka. nije van pameti da tako nesto pomisli, pogotovo ako je okruzena normalnim ljudima bez manijackih poriva. pri tom je u pitanju stariji kolega, uspesan glumac, zenjen, ima i neke skole, putovao je... nije bas odbegli robijas pa da ocekuje da naskace ko petao svaki put kad je vidi.

 

Edited by ravena
Link to comment
9 hours ago, aram said:

kao što rekoh, vrati se tamo pa čitaj, ako te baš toliko zabavlja. ja znam šta sam tada pričao i i dalje stojim iza toga. i ne znam zašto si izostavio ovo "napadati Gondžu da je pedofil u državi u kojoj je age of consent 14, a dečko ima 15-16."

Mereno istim aršinom, nije ok napadati Lečića za silovanje u državi u kojoj se pod silovanjem podrazumeva samo seks uz primenu fizičke sile.

Link to comment
15 minutes ago, JozoMujica said:

Mereno istim aršinom, nije ok napadati Lečića za silovanje u državi u kojoj se pod silovanjem podrazumeva samo seks uz primenu fizičke sile.

 

već sam te jednom pitao i ostadoh bez odgovora, pa da ponovim, što mi teško, možda si smislio nešto

 

 

On 23.3.2021. at 13:41, aram said:

Oštećena kaže sledeće: "Odveo me je, protiv moje volje, negde odakle nisam mogla da izađem, a nisam ni znala gde sam. Tamo me je mučio i silovao."
Šta je za tebe primena fizičke sile? Ako joj je silom skinuo gaće, raširio noge i metnuotm joj ga? Ili je bilo obavezno da joj pre toga polomi dva zuba i nos?

 

Link to comment
Just now, aram said:

 

već sam te jednom pitao i ostadoh bez odgovora, pa da ponovim, što mi teško, možda si smislio nešto

 

 

 

 

Kad tako postavis stvari, mozemo da odemo u po meni potpuno pogresnom smeru i bavimo se time da li je Lecic zaista toliko jaci od nje da bi mogao da joj dok se ona brani "silom skine gace, rasiri noge i metne" a da joj pri tome ne nanese ozbiljnije fizicke povrede, ali stvarno ne bih da idem u tom smeru. Silovanje, kako god da se desilo, pa makar i emotivnom manipulacijom je ogavno samo po sebi, a ako krenemo u detalje, pre ili kasnije ce neko, mozda i sasvim opravdano postaviti pitanje "a ti si bas siguran da je rekaola ne?".

 

 

Link to comment
11 hours ago, aram said:

kao što rekoh, vrati se tamo pa čitaj, ako te baš toliko zabavlja. ja znam šta sam tada pričao i i dalje stojim iza toga. i ne znam zašto si izostavio ovo "napadati Gondžu da je pedofil u državi u kojoj je age of consent 14, a dečko ima 15-16."

Možda s pravne tačke gledišta boldovano stoji, ali je odvratno potencirati da je dečko imao 15, pa je samo maloletan, a nije dete.

Pitao ga je da li je napunio 15 prenego što je raskopčao šlic?

Ko ima 40, a pipka dečake/devojčice od 15 nije pedofil?

Teorije da ga je prijavio da bi obznanio da je gej bile su dno dna.

Samo, to je drugi slučaj. U pitanju je zlostavljanje maloletnika.

 

Link to comment

Godzin slucaj je sasvim drugi kontekst i prica.

 

Na stranu to sto PPP u oba slucaja reaguje kako valja - protiv tabloidnog razvlacenja. Tada su vucicevi tabloidi razvlacili Godzu, ceo fejsbuk je razvlacio Godzu, danas razvlace Danijelu.

 

PPP je vecinski bio protiv stigme i tabliodizacije i tada i sada.

 

Nemojmo se Koksirati bezveze

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, ravena said:

shta kazhete, zdravo je da se misljenja menjaju?

 

nekad i sad

 

 

ovo vadjenje van konteksta ti je genijalno. nisi ni link postavio, valjda da slucajno neko ne procita originalnu raspravu i ukapira o cemu se radi.

 

nisko i jadno. al tako obicno biva kad ponestane argumenata.

Link to comment

ja bih samo da uputim izvinjenje zbog trolovanja sa kvotovanjem pojedinih izlaganja sa Gondžinog topika.

namera mi je bila da ukažem da je na tom topiku postojala na momente oštra ali ipak u izvesnom smislu tolerantna razmena suprostavljenih mišljena. ovde smo, međutim, imali priliku svedočiti doslovnom satiranju bilo kakvih naznaka racionalnosti.

 

takođe - i zbog toga još jedno izvinjenje - moj pokušaj da ukrštanjem tih citata sa dominantim tendencijama na ovom topiku ukažem, navodno, na izvesne protivurečnosti, nedoslednosti i licemerje bio je, skrušeno priznajem, pogrešan. promaklo mi je, naime, da dobar deo narečenih citata pripada personama čiji su stavovi, u stvari, vrlo konsekveni. oni su, naime, u oba slučaja bezrezervno stali na stranu žrtava. pošto je, kako se to veli, jutro pametnije od večeri, jutros me je opaučilo fantastično prosvetljenje da je tamo žrtva bio divni umetnik Goran Jevtić.  i sad se sve posložilo.

 

Quote

Gondža (i ne, nije mi ortak, u životu ga nisam ni video a ni gledao bilo na filmu bilo u pozorištu) je najebao ni kriv ni dužan samo zato što je tata ovog momka lokalno pandursko mudo koje ne voli što mu je sin gej. A kad sad ode u zatvor sa Levijatan/tabloidi etiketom pedofila ima da ga tamo siluju svaki dan i pitanje je da li će živ izaći... 
to su fakti i svako ko podržava ovu zatvorsku kaznu je saučesnik

 

koristim priliku da podržim inicijativu da se topik ne zagađuje tako  glupavim - opet, i opet se izvinjavam - istragama (ne)doslednosti budući da em nepotrebno uneređuje vrednosni monolit, em nedoslednosti - kako već priznah - i nema.

 

 

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, adam said:

ovo vadjenje van konteksta ti je genijalno. nisi ni link postavio, valjda da slucajno neko ne procita originalnu raspravu i ukapira o cemu se radi.

 

nisko i jadno. al tako obicno biva kad ponestane argumenata.

 

napisao si

 

Quote

naravno da nije legalno - pa jebote!

 

ali devojka bi morala dokazati da nije zelela seks. ili svedocima (a u tim slucajevima kao sto znamo svedoka uglavnom nema) ili fizickim povredama koje bi dokazale da se branila ili bar pokusala da se brani. ne bi joj se sigurno verovalo na rec, sto je u slucaju ovog klinca ocito. 

 

ja to chitam kao danijela morala da dokazhe da nije zelela ili svedotsima ili fizichkim povredama. al drugachije je kad je upitanju popularni gondza. koji je za mene jeftitj, jer nikada nisam chuo za istog pre skandala, gej i jedan od nas, a drugachije je kad je upitansu uzashni leka. kod jednog je dechak od 15 mushkarac. kod drugog je zhena od 28 devojchica.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...