Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, Vila Šindivila said:

 

Mislim da na ovom boardu ne banuju zbog homoseksualnosti. 

 

Aman, klončina. :dry:

 

5 hours ago, Caligula said:

 

da je mene kao petnaestogodisnjaka dovatio neki tadasnji glumac e da mi poduva, ne znam kako bi to izveo bez mog ... hm ... fizickog uzbudjenja. A ja se tada lozio na Nedu Arneric a ne na Batu Stojkovica. Prosto, (neka me ispravi/demantuje neko ko je strejt sa foruma) ako si strejt ne dize ti se na muskarce, pa ma sta ti oni radili u prljavom WCu

 

 

Telo ume da izda,  pogovo u mlađem uzrastu. Poznato je da je vrlo uobičajen orgazam kod žrtava silovanja a tako ni erekcija ne bi trebala da znači pristanak. Sigurno da psiholozi veštaci to znaju dosta bolje.

Link to comment

ja imao otprilike baš 16 kad sam u somborskom pozorištu gledao Dekamerona i u jednom momentu izlazi na scenu 10-15 statiskinja obmotane samo u nekakve toge, tako nešto.

sedeo sam na gornjem nivou a one plesale po onoj kao ogradici u parteru i prolazile bukvalno na metar tačno ispod mene. ne zna se koja je ljepša od koje i koja ima raskošnija njedra. sunce ti krvavo, mislio sam da sam u raju... :cry: te scene ću se sećati ako doguram i do 116, bez zezanja.

sad posle čitanja ovog topića me kopka dal sam možda trebao otići u klub posle predstave. Pitaće me starost đe mi je bila mladost. :sad:

Kad sam isto u tom peridou išao da gledam Kate Kapuralica posle predstave smo otišli tamo na piće, ali je bilo ogromna gužva i mislim da nismo ni dočekali konobara. Ali nije mi žao. Ta prestava je bila genijalna, ali glumci nisu bili baš nešto atraktivni. :dry:

 

 

 

Link to comment
17 hours ago, Time Crisis said:

U bre, osoba mlađa od 40 na forumu, čuo sam da postoje, ali sam mislio da je legenda. :D

 

Legenda je izgleda samo postojanje osecaja za ironiju i sarkazam, a o humoru da i ne govorim :fantom: 

Link to comment
  • 4 months later...

https://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/backa/goran-jevtic-ne-ide-u-zatvor-kaznu-sluzi-u-kucnom-zatvoru_1099652.html

 

Виши суд у Сомбору преиначио је своју ранију одлуку и одлучио да глумац Горан Јевтић (41) казну од 10 месеци, на коју је правоснажно осуђен поводом оптужби да је починио недозвољене полне радње над малолетником, служи у кућном затвору.
Edited by napadaj
Link to comment
17 hours ago, napadaj said:

https://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/backa/goran-jevtic-ne-ide-u-zatvor-kaznu-sluzi-u-kucnom-zatvoru_1099652.html

 

Виши суд у Сомбору преиначио је своју ранију одлуку и одлучио да глумац Горан Јевтић (41) казну од 10 месеци, на коју је правоснажно осуђен поводом оптужби да је починио недозвољене полне радње над малолетником, служи у кућном затвору.

taman ce ga urge proci za tih 10 meseci

Link to comment

https://www.rtv.rs/sr_ci/drustvo/glumac-goran-jeftic-ipak-ide-u-zatvor_1099999.html

Врховни касациони суд саопштио је данас да је одбио захтев за заштиту законитости који му је поднет у случају против глумца Горана Јевтића правоснажно осуђеног због недозвољених полних радњи над малолетником.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...