Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Uopšte nije pitanje šta se stvarno desilo (to je na sudu da odluči) nego to što se čovek unapred osuđuje i još je ovo već drugi talas po tabloidima. Da li je to zbog Vučića ili prosto zato što je gej (povezivanje homoseksualnosti sa pedofilijom je oprobani recept ruskih mračnjaka, a sve što naši rade poslednjih godina kopiraju od njih) ne znam, ali sam siguran da se vodi kampanja, a razlozi mogu biti i sasvim prizemni, možda je stvarno to prosto logika tabloida.

Inače je Gondža prilično cenjen i omiljen među kolegama (dobar je glumac, to je najbitnije), a napada se od istih pilićara koji pružaju podrške svim represivnim težnjama u ovoj zemlji. Tako da se nadam da solidarnost neće jenjavati. Šta se stvarno desilo i šta će sud rešiti to je drugo pitanje.

 

Inače negde sam pročitao da tužilaštvo traži nekakvu kaznu od 14 meseci zatvora. Ako je to tačno, onda znači da je svaka priča o prisili, uplakanom licu klinca koji beži iz toaleta totalna glupost.

Link to comment

Verovatno bi moralo nešto da se veštači. Zavisi od prirode konkretnog čina, odnosno od toga koliko je aktivno morao oštećeni da učestvuje u njemu i koliko je to mogao ako je bio pod dejstvom nečega.

Link to comment

 Da li je to zbog Vučića ili prosto zato što je gej (povezivanje homoseksualnosti sa pedofilijom je oprobani recept ruskih mračnjaka

ovaj, "gondza" je sam povezao homoseksualnost sa pedofilijom.

Link to comment

Uopšte nije pitanje šta se stvarno desilo (to je na sudu da odluči) nego to što se čovek unapred osuđuje i još je ovo već drugi talas po tabloidima. Da li je to zbog Vučića ili prosto zato što je gej (povezivanje homoseksualnosti sa pedofilijom je oprobani recept ruskih mračnjaka, a sve što naši rade poslednjih godina kopiraju od njih) ne znam, ali sam siguran da se vodi kampanja, a razlozi mogu biti i sasvim prizemni, možda je stvarno to prosto logika tabloida.

Inače je Gondža prilično cenjen i omiljen među kolegama (dobar je glumac, to je najbitnije), a napada se od istih pilićara koji pružaju podrške svim represivnim težnjama u ovoj zemlji. Tako da se nadam da solidarnost neće jenjavati. Šta se stvarno desilo i šta će sud rešiti to je drugo pitanje.

Ruku na srce, postoji i tendencija da se Gondža™ unapred oslobadja bilo kakve odgovornosti (a kamoli krivice) na osnovu dobrog i dovoljnog razloga da je dobar glumac, omiljen medju kolegama.

Link to comment

Ruku na srce, postoji i tendencija da se Gondža™ unapred oslobadja bilo kakve odgovornosti (a kamoli krivice) na osnovu dobrog i dovoljnog razloga da je dobar glumac, omiljen medju kolegama.

 

Pa postoji, kao reakcija na blaćenje čoveka po tabloidima.

Link to comment

Tabloidi razvlače i krive i prave, njihovo pisanje nam ne govori ama baš ništa o mogućoj krivici Jevtića za nešto.

 

To možda tebi, ali onima koji kupuju Kurir nije baš sve tako jasno.

Link to comment

Da li je uopšte u redu otvarati temu gde će se presuđivati i pre same sudske odluke? Ne podržavamo apriori proglašavanje jeftića nevinašcetom (što rade mnoge njegove kolege i javne ličnosti), ali ni manijakom ...

 

Jedna stvar nije jasna: ako je on tvoj prijatelj ili kolega, ne možeš ga zbog toga automatski abolirati od krivice, a da ne znaš sve činjenice. Koje je to licemerje: odjednom su hipersenzibilni na pokušaje silovanja ili obljube koju počini njima neko nepoznat, a onda se nešto premišljaju, vagaju, koriste druge aršine kada to uradi neko njima poznat ili drag ...

 

Nije u redu.

 

BTW, jeftićev advokat je predložio nagodbu, ali je tužilac odbio ...

Link to comment

A jel imaju glumci neki profesionalni kodeks, neka interna suspenzijica dok se ne dokaze da je kriv?

 

Molim?

 

Ovde se mesaju dve stvari, jednako odvratne:

1. Yolo, "sam je to trazio" argument.

2. Politicka korektnost u sluzbi tabloida i ne samo konzervativne vec i liberalne publike (Videti pod Kosbi.)

 

Jebale vas javne kazne i ostrakizam za slucaj o kome znamo na nivou traca.

Jebala vas odbrana Jevtica, takodje, na nivou traca i solidarnosti.

 

To sto se ovakav slucaj i na cestitom PPPu  diskutuje na tablodiski nacin je poraz inteligencije ovog svetog mesta.

Edited by Budja
Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...