Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

  :blink:

jok i ne bi

uz to još i poznat glumac, verovatno se klinac i ložio na njega ...

 

Сад ће и затвореници да се ложе на њега :whistle:

Link to comment

Sam je to tražio?

 

Mislis da ne postoji opcija da se 14-godisnjak muvao sa poznatim, zavodljivim glumcem?

 

Kako da ti kazem, poznajem ne bas mali broj riba koje su sa 14-15 godina spavale sa vise frajera nego sto su imale godina, vecinom punoletnim. Ne govorim o vremenu danas nego pre 20-25 godina, danas je samo gore. Ako mislite da neko ko ima 14 godina samo skuplja pokemane i samo pici igrice na tabletu, onda jbga.

 

Klinci se jebu big time i uvek su se jebali a ako je to promasilo nekog od nas ovde, onda je to samo nas tj njihov problem. 14 godina nije seksualna zrelost ali ti to ne treba da se lozis na nekog i da radis ono sto ti se vec radi...

 

Get over it.

Edited by yolo
Link to comment

Pa dobro, ali 14 godina majku mu... Ako već može i banderu da smuva zar ne može nešto punoletno?

 

ja se potpuno slažem da je Jevtic morao bolje postupi, samo sam odgovarao na Blokovo pitanje. Mislim, na bazi apsolutno nikakvih činjenica, da ovde niko stvarno nije oštećen, nego porodica drami jer im je sin gay

Link to comment

Mislis da ne postoji opcija da se 14-godisnjak muvao sa poznatim, zavodljivim glumcem?

 

Kako da ti kazem, poznajem ne bas mali broj riba koje su sa 14-15 godina spavale sa vise frajera nego sto su imale godina, vecinom punoletnim. Ne govorim o vremenu danas nego pre 20-25 godina, danas je samo gore. Ako mislite da neko ko ima 14 godina samo skuplja pokemane i samo pici igrice na tabletu, onda jbga.

 

Klinci se jebu big time i uvek su se jebali a ako je to promasilo nekog od nas ovde, onda je to samo nas tj njihov problem. 14 godina nije seksualna zrelost ali ti to ne treba da se lozis na nekog i da radis ono sto ti se vec radi...

 

Get over it.

Ako mu je neko uradio nešto protiv njegove volje, opravdanje za to nije "a šta je tražio sa njim". Možda se predomislio, možda se rastraznio. To što je bio negde u 4 am sa njim nije opravdanje za bilo kakav seks protiv njegove volje, ondnosno opravdanje je na nivou sam je to tražio ili bila je kurva

Link to comment

da li si razmisljao da predjes u advokate?

čitao sam zapisnike sa nekog suđenja nedavno. nakon što je advokat odbrane izneo završnu reč, sudija ga je pitao "da li ste vi sigurni da ste advokat odbrane". 

 

yolo, molim te kao omiljenog kulinara ovde na forumu, batali odbranu jevtića. 

Edited by pacey defender
Link to comment

pa dobro, kolika je kazna za to sto nije bio pametniji?

 

mislim jos je ludje ako je klinac popljugao ovome, kako tek tu dokazati prinudu bez nasilja? klinac se napio pa se napalio na jevticev veliki preljepi penis?

Link to comment

ja se potpuno slažem da je Jevtic morao bolje postupi, samo sam odgovarao na Blokovo pitanje. Mislim, na bazi apsolutno nikakvih činjenica, da ovde niko stvarno nije oštećen, nego porodica drami jer im je sin gay

 

Покушај да се сатавиш ти у улогу родитеља у којој ти неко општи са дететом а притом је од твог детета старији 25 година.Вероватно би био поносан на свог сина.

Edited by Блок_64
Link to comment

Samo da dodam da ovde polemišem sa yolovom odbranom, ne govorim o konkretnom slučaju jer nema naznaka gde je tačno bila protivpravnost odnosa koji je jevtić navodno imao sa tim klincem.

Link to comment

Porodica vrlo moguće pokušava da svom selu dokaže da im junior nije gej nego je bio silovan a prethodno mu je sipana droga u heroin. Ali meni i dalje ne ide u glavu mamlaz od 37 godina koji navodno može da smuva sve što hoda na dve noge, i od svega toga on odabere mladjeg maloletnika. Kreten na kub.

Link to comment

pa dobro, kolika je kazna za to sto nije bio pametniji?

 

mislim jos je ludje ako je klinac popljugao ovome, kako tek tu dokazati prinudu bez nasilja? klinac se napio pa se napalio na jevticev veliki preljepi penis?

A kako dokazati nasilje kad 20 godišnja devojka "popljuga" 21 godišnjem krimosu?

Link to comment

Mislim, na bazi apsolutno nikakvih činjenica, da ovde niko stvarno nije oštećen, nego porodica drami jer im je sin gay

 

plus jedan

 

tu sam neku priču i čuo, plus da je mali navodno pokušao jednom da kaže ćaletu da je gej, na šta ga je ovaj olešio od batina. naravno, to sam čuo od gondžinih drugara...

Link to comment

A jel imaju glumci neki profesionalni kodeks, neka interna suspenzijica dok se ne dokaze da je kriv?

Edited by ultra plasticni
Link to comment

pa dobro, kolika je kazna za to sto nije bio pametniji?

 

mislim jos je ludje ako je klinac popljugao ovome, kako tek tu dokazati prinudu bez nasilja? klinac se napio pa se napalio na jevticev veliki preljepi penis?

 

pitanje za pravnika. baš baš ugrubo, ako se dokaže da je klinac bio vidno pijan/drogiran, a uz to je i klinac od 14 godina, da li je to dovoljno za osuđujuću presudu ili se stvarno mora utvrđivati i neka prisila ?

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...