Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

Gledam reprizu ovog turskog čemernog kupa, i zaista nesvakidašnje scene, čak i za jednu Tursku. Tim koji je izgubio, izvinjavam se što im ne zapamtih ime, kolektivno aplaudira sudiji, koji bez ikakvog obezbeđenja napušta teren, izvrgnut ruglu i osramoćen. A zašto? Zato što je svirao dva čista penala za Galatu (Turci imaju VAR). Posle drugog dosuđenog penala prekid je trajao 6 minuta, jer igrači nisu fizički dozvolili sudiji da se uputi ka šesnaestercu. Igrač koji je skrivio penal u kratkom roku dobija dva žuta zbog prigovora, i ne napušta teren nego progoni sudiju aplaudirajući mu i klanjajući mu se. Pritom, uleće rezervni igrač, i kreće da vređa sudiju, bez da ga iko sprečava, zadržava i sl. Kada je penal realizovan, golman uzima loptu iz mreže i kreće ka sudiji, želeći da ga gađa, ili šta već, ali biva zadržan. Nakon toga, meč se raspada, igrači aplaudiraju na svaku odluku, prave oštre faulove (čak i u 16), ali sudija više ne sme da svira ništa. Na kraju se dešava ono sa čime sam i počeo, kolektivni aplauz, sudija pobeže u tunel, odradio dobar posao, ali ne znam zašto mu ovo treba u životu. 

Link to comment

Vodim ga na FM, a poceo sam i Fantasy da igram i cak kupio NO EuroSport da bih gledao njihovu ligu. Totalno odlepio, a sve je krenulo od knjizevnosti.

Link to comment

Jos jedna liga gde je zadnje kolo odlucivalo - Portugal.

Benfila ubedljivo i lagano protiv SantaKlare 4:1, ali Porto se prilicno namucio protiv Sportinga koji je igrao samo za prestis i obzirom da je dugo igrao sa igracem manje pokazao zube. Tek u finisu 2:1 za Porto, bilo i malo guzve Raca Petrovic 1 od vinovnika.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...