Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

4 hours ago, copkillah said:

Bundesliga dobila zeleno svetlo da se nastavi od 15.5.

 

 

Nije dobila nista, tek je sutra sastanak sa politickom vrhuskom. Nesto ne mislim da ce da krenu 15. maja s obzirom da je 10 ljudi iz prve dve lige testitano pozitivno.

Link to comment

Ma znam ja da se prica i video sam na vise mesta i iskreno jedva cekam da necim zanimam mozak, ali su to sve "inside" informacije koje mogu da budu validne ili samo zelje fudbalskih radnika :) Jebemliga, napisah u nekom pdf da je trend u Nemackoj da do 24-28 maja imamo ispod 800 zarazenih te kapiram da ako im ne daju 15. krenuce tih napisanih dana. Mnogo mi rano da krenu sa tekmama 15. maja. Jes da su oni radili individualno ili u malim grupama ali ti i za predsezonu treba barem 2 nedelje kontinuiranog rada. 15 je tu negde, al ajd da se nadamo.

Link to comment

Dobili smo prvog ovosezonskog sampiona u regularno i do kraja zavrsenom prvenstvu. Sinoc je Real Esteli ugazio Managvu 3:1 u sred Managve u revansu finala plej ofa prvenstva Nikaragve nakon sto je u prvom mecu bilo 1:1. Cestitke sampionima.

 

Meni je u ovom prinudnom pracenju egzoticnih liga u kojim se igra fudbal Nikaragva bila najinteresantnija. Nosi neki smek malih terena i zonskih liga sa sumom pored terena i gledaocima na krovovima okolnih kuca za razliku od postsovjetskih liga koje se igraju na velikim stadionima, a kvalitet fudbala vise odgovara terencetu u sred njive sa kukuruzima.

 

97154978_2964668966926691_87691349899597

Link to comment

Мађари почињу, данас Ференцварош и Зелегершег играју припремну од 14

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...