Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

On 19.4.2018. at 19:42, renne said:

i prekid naravno

 

FeNeracija odlučila da se utakmica nastavi od 57. minuta bez publike. U međuvremenu treba preživeti sutrašnji derbi sa Galatom gde onaj ko izgubi ispada iz trke za titulu, tako da će obe ekipe igrati maksimalno odvratno.

 

4 kola pre kraja;

 

Galata 63

Bešiktaš 62

Žitogradtm 62

Fener 60

Link to comment

Ajax-AZ u 34.minutu aplauz za Nurija koji je proslo leto kolabirao na terenu, a kansije bio mesecima u komi. Dirljiva scena. Samo par minuta kasnije Ajax je poveo 1:0

Link to comment
On 28.4.2018. at 11:22, Redoran said:

 

FeNeracija odlučila da se utakmica nastavi od 57. minuta bez publike. U međuvremenu treba preživeti sutrašnji derbi sa Galatom gde onaj ko izgubi ispada iz trke za titulu, tako da će obe ekipe igrati maksimalno odvratno.

 

4 kola pre kraja;

 

Galata 63

Bešiktaš 62

Žitogradtm 62

Fener 60

:(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ispratio sam ovo do kraja i popizdeo, Sportingu je trebalo da izjednači rezultat Benfice i zadrži drugo mesto. Popizdeo sam jer bi ispadanje Benfice sa CL pozicije značilo da Roma 99/100 prelazi u drugi šešir na žrebu, jbg, preveliki je jinx kad utičeš i na nas :D

 

 

Čudi me da niko nije prokomentarisao šta se desilo posle ovoga. Svlačionice ruinirane i spaljenje, igrači prebiveni, klub u raspadu... Bas Dost je prošao najgore, oborili su ga na zemlju i utabali, povredjene su mu glava i noge. Šta bi mu se pa desilo da nije dao 34 gola ove sezone?! Gomila igrača traži jednostrane raskide ugovora, maltene niko neće da ostane u Sportingu, čak ni Particio koji je celu karijeru u klubu. Čitam po internetima™, optužuju ljudi predsednika kluba da je on pozvao huligane u fantomkama da se obračunaju sa odredjenim bitnijim igračima i Jesusom. Lik ima korene u kriminalu i javna je tajna da mu šipkaši odradjuju takve stvari.

Žao mi Sportinga, uvek mi je bio favorit iz te trojke, a ne pamtim da su uradili nešto bitno u ovom veku.

Link to comment

Ima slika, vido na redditu :fantom:

Dosta je neko zvekno kaišom po glavi, od načina na koji mu je pukla koža vidi se da nije nimalo naivno udaren.

Link to comment

Sutra finale POR kupa Aves-Sporting. Tokom nedelje posle incidenta se svasta desavalo, Sporting je saopstio da ce ipak ucetvovati u finalu, a bilo je i hapsenja visokog funkcionera kluba i optuzbi nekolicine drugih da su bili umesani u namestanje. Jbt tamo gora banana od nase zemlje.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...