Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Imam neki matori HP550 (6 godina) koji na Win7 šljaka realno kao zmaj i nema nikakve potrebe da to menjam. Da li da se uopšte cimam da skidam WIn10/32 za njega (još mi nije izašlo ništa na WinUpdate-u) s obzirom da ne znam kako će drajveri šljakati na mašini iz 2009?

 

Verovatno ću za koji mesec uzeti novi HP koji će mi biti "radna" mašina (stajati na stolu) sa Win7 pa je možda bolje da sačekam to i onda njega dignem na 10ku nego da ovog diram pred penziju.

Link to comment

moze jedan podsetnik, znam da je pisano ali da ne bunarim... moze li win 7 sa trafike da se nadogradi ovim putem? na jednom laptpu imam regularni, njega cu kasnije da azuriram, ali za drugi jos ne znam hoce li mi ostati original ili cu morati na trafiku, pa se razmisljam sta i kako

Link to comment

Ja bi Windows 8/8.1 popravio s ovim, ali mi ne pada ni na rubni kraj pameti da Windows 7, još i Ultimate u mom slučaju, upropastim s tim. Ni da mi Nadella osobno plati da to napravim.

 

Ovo tipkam u javnom interesu.

Link to comment

Ja bi Windows 8/8.1 popravio s ovim, ali mi ne pada ni na rubni kraj pameti da Windows 7, još i Ultimate u mom slučaju, upropastim s tim. Ni da mi Nadella osobno plati da to napravim.

 

Ovo tipkam u javnom interesu.

 

nisam siguran da možeš da nadogradiš ultimate verziju

Link to comment

ja sam dobila pre neki dan win7 starter, prvi put na ijednoj kucnoj masini imam regularni win, starter je generalno sranje pa mi nije zao da ga pregazim. na drugom je trenutno 8.1 regularni ali mozda cu morati da ga ubijem uskoro (da ne duzim sto) pa se razmisljam sta posle

Link to comment

Ja bi Windows 8/8.1 popravio s ovim, ali mi ne pada ni na rubni kraj pameti da Windows 7, još i Ultimate u mom slučaju, upropastim s tim. Ni da mi Nadella osobno plati da to napravim.

 

Ovo tipkam u javnom interesu.

+1

 

@teacher

 

Ja sam dobio ponudu na ultimate, ali nije mi ništa noćas/danas downloadovao... Još uvek stoji da će mi javiti...

Link to comment

Može da se nadogradi, ali više neće biti sa trafike, već oficijelni, neaktiviran.

 

 cek, kad uzmes sa trafike, aktiviras ga uz pomoc nekog vec kljuca isto a trafike. kad imas oficijelni ali bez kljuca opet moras na trafiku po kljuc, to je poenta?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...