Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

da li update na win 10 briše prethodne fajlove na particiji?

 

Ne :)

 

Završio upgrade, ispalo je glatko, bez štucanja, za sada ne vidim nikakve probleme. Pregazio je Win 8.1, neki moji fajlovi su ostali na C netaknuti, Edge radi super, izlogovao se iz svih sesija (očekivano) ali je zapamtio sve login informacije :D

 

Sam diže neke pojedinačne update-ove (OneDrive), javljaću kasnije kako je ispalo.

Link to comment

Ne :)

 

Završio upgrade, ispalo je glatko, bez štucanja, za sada ne vidim nikakve probleme. Pregazio je Win 8.1, neki moji fajlovi su ostali na C netaknuti, Edge radi super, izlogovao se iz svih sesija (očekivano) ali je zapamtio sve login informacije :D

 

Sam diže neke pojedinačne update-ove (OneDrive), javljaću kasnije kako je ispalo.

 

 

kako misliš "neki moji fajlovi su ostali netaknuti"? neki ili svi fajlovi?

Link to comment

Moji, user fajlovi - nekoliko doc i jpg koje sam ostavio na C:/Users/Downloads - su tu, generalno nemam ništa svoje na C osim sistemskih fajlova. Koliko vidim sve je tu i dalje.

 

 

@Singer

Sada je zauzeto oko 37GB na C, nemam pojma koliko sam imao sa Win 8.1

Link to comment

Moji, user fajlovi - nekoliko doc i jpg koje sam ostavio na C:/Users/Downloads - su tu, generalno nemam ništa svoje na C osim sistemskih fajlova. Koliko vidim sve je tu i dalje.

 

 

 

jel prešao preko aplikacija (office npr) ili je sve ostalo? 

Link to comment

Ako nekom treba Windows 10, a mrzi cekanje - https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Mada se moze desiti da ispadne i ovo :D (Ej, pazi error-a lol)

 

416yCKO.jpg

 

 

Fix for the 80240020 error when trying to install Windows 10 (self.windows)

 

What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?

1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.

2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".

3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time.

Edited by Indy
Link to comment

jel ideja sa ovim free apgrejdom na win10 da se nikad ne radi reinstalacija sistema? recimo da hoću da prepeglam sve kroz neko vreme a imam win7 original disk, jel opet mogu da ga dogradim na win10??

Link to comment

jel prešao preko aplikacija (office npr) ili je sve ostalo? 

 

Ostao je moj Office (2013) sa mojim login informacijama. Sav software mimo bazičnih Win aplikacija (Notepad recimo) je ostao netaknut. Ubacio je neke svoj "Video" i "Music" aplikacije, Video je beskoristan kao i WMP, Music sad isprobavam.

Link to comment

jel ideja sa ovim free apgrejdom na win10 da se nikad ne radi reinstalacija sistema? recimo da hoću da prepeglam sve kroz neko vreme a imam win7 original disk, jel opet mogu da ga dogradim na win10??

 

 

Pa skini Win 10 kao ISO pa nareži i reinstaliraj sa tim diskom. Indy je okačio linkove gore.

Link to comment

Ostao je moj Office (2013) sa mojim login informacijama. Sav software mimo bazičnih Win aplikacija (Notepad recimo) je ostao netaknut. Ubacio je neke svoj "Video" i "Music" aplikacije, Video je beskoristan kao i WMP, Music sad isprobavam.

 

ql

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...