Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

"Download in progress"...

 

Mislim da nisam ni na šta kliknuo, samo sam otvorio onu novu win10 ikonicu dole desno kod sata, otišao na Update da vidim da li je navedeno to kao update, i kad sam se posle par minuta vratio na win10 kaže da ga skida :)

 

Sreća imam 2 laptopa u stanu pa ako nešto zasere moći ću da vadim fleke.

Edited by Prospero
Link to comment

koliko je pocetnika, koliko nas ostalih? korisnicki interfejs 8-ice je potpuni uzas.

 

 

http://www.economist.com/news/science-and-technology/21657503-has-microsoft-finally-get-it-right-windows-10-end-line

 

While nowhere near the unmitigated disaster of Vista, Windows 8 has been a big disappointment for the company. Whether through hubris, ignorance or sheer technological over-reach, Microsoft managed to alienate whole swathes of customers with Windows 8. The problem was not the underlying operating system, but the radically different interface users were forced to endure.

 

Dakle, the problem was not the underlying operating system, a ovde pričamo o operativnom sistemu, ne?

 

 

Zašto bi iko koristio osmicu, kad ima sedmicu koja radi?

 

 

 

Zato što 8.1 radi, ajd da kažem bolje (mada je to nezahvalno reći jer zavisi od potreba korisnika) od 7.

 

In the meantime:

 

capture.jpg

 

:fantom:

Edited by JozoMujica
Link to comment

Dakle, the problem was not the underlying operating system, a ovde pričamo o operativnom sistemu, ne?

 

Ta razlika je nekako akademska jer ne možeš kao korisnik da izmeniš UI ako imaš problema. Loša reakcija na UI jeste zapravo loša reakcija na OS u celini. 

Link to comment

Ta razlika je nekako akademska jer ne možeš kao korisnik da izmeniš UI ako imaš problema. Loša reakcija na UI jeste zapravo loša reakcija na OS u celini. 

 

Uf, pa nije baš akademska.

 

Iako to ovde nije slučaj, pošto i 7 i 8.1 odlično rade, radije bih rabio dobar, stabilan i brz OS sa krš interfejsom nego loš OS sa interfejsom koji mi čita misli.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ovaj update, za koji sam se prijavio i koji treba da bude raspoloživ od danas, u kom obliku stiže? 

 

Može da se nareže ili gurne na usb pa da se instalira na drugo mašini?

Link to comment

da li update na win 10 briše prethodne fajlove na particiji?

 

Pre nego što je krenuo apdejt, tamo na onom ekranu gde se proverava kompatibilnost, pisalo mi je da su svi programi kompatibilni, što bi značilo da će i dalje da rade, dakle da će ostati netaknuti.

Nisam nešto često radio update OS-a (zapravo, nisam nikad ostavljao apdejtovanu verziju, nego samo test, pa onda gazi sa svežom instalacijom), ali mi nikad nije dirao ništa osim samog OS-a.

 

 

@Tale: Ne može.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ovaj update, za koji sam se prijavio i koji treba da bude raspoloživ od danas, u kom obliku stiže? 

 

Može da se nareže ili gurne na usb pa da se instalira na drugo mašini?

 ne moze, instalira se na kompu na kome vec imas win7 ili 8.

Link to comment

:(

 

- Nadogradite na windows 10 pro ----------- nije uspjelo----------------------------------------važno ---------------------29.07. 2:30h

- Nadogradite na windows 10 pro------------nije uspjelo-----------------------------------------važno---------------------29.07.  3:00h

 

Stanje instalacije: nije uspjelo

Detalji o pogrešci - kod 80240020

 

-----------------------------------

Valjda zato jer imam 10 godina staru kantu, ali dobila sam ponudu I uglavnom je kompatibilno sve osim što mi neke app neće raditi. Sad mi I dalje stoji ikona za windows 10 i da "će mi javiti kad ažuriranje za moj uređaj bude dostupno":

 

Vrijeme je za novi comp. Ovaj me je dobro služio, ali sad je za starački dom.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...