Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

Kako si podesio disk ? Jel legacy

Mislim da jeste, morao sam da menjam partition scheme na MBR i napravim novi, to je rešilo problem.

Edited by mraki
Link to comment
  • 3 months later...
On 7.2.2020. at 12:00, radisa said:

A šta falu outlooku?

Kada sam ugradio ssd i dodao još 4gb memorije apsolutno ništa :)

 

Čak sam prebacio sve gmail naloge na njega. Jedino što nee da mi uveze kontakte, koliok sam uspeo da shvatim to je zato što imama home verziju win 10

Link to comment

Da nisi možda razdvajao Gmail foldere u Outlooku?  Mene nervira to što Gmail ima odvojene tabove za inbox, promotions i social, a u Outlooku je sve to zbudženo u jedan folder - inbox. Ne znam kako da izvedem da budu odvojeni isto kao u web verziji Gmaila.

Link to comment
44 minutes ago, napadaj said:

Da nisi možda razdvajao Gmail foldere u Outlooku?  Mene nervira to što Gmail ima odvojene tabove za inbox, promotions i social, a u Outlooku je sve to zbudženo u jedan folder - inbox. Ne znam kako da izvedem da budu odvojeni isto kao u web verziji Gmaila.

Kreiraj folder u Outlooku i Gmail ce to iskopirati.

Link to comment

Ako kreiram foldere promotions i social u Outlooku, Google će automatski u njih da raspoređuje iste mejlove kao u istoimene tabove u web verziji?

Link to comment
6 hours ago, napadaj said:

Ako kreiram foldere promotions i social u Outlooku, Google će automatski u njih da raspoređuje iste mejlove kao u istoimene tabove u web verziji?

To ne znam, jer ih ne koristim. Za sve ostale folder fercera. 

 

 

Edited by Peter Fan
ovo je za korporativni nalog, ne koristim Gmail za privatne svrhe
Link to comment

Novije verzije Outlooka imaju Focused Inbox (može da se isključi/uključi). "Focused" Inbox je analogno "Primary" kategoriji u gmail-u. Outlook se može naučiti šta od emailova ide u Focused, a šta u Other.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...