Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

A sasvim je moguće da će da naprave OS koji će se komplet instalirati sa njihovih servera na uređaje, jedino što neće postojati standardna offline instalacija. To će biti teže za krekovanje (ali ne nemoguće).

 

Samo me zanima kako će naterati korisnike da pređu na to, s obzirom da je W10 tek nedavno prestigao W7 u ukupnom zbiru korisnika, trebalo je 12 godina da prođe.


Win10 - 56.24%
Win7 - 33.38%
Win8.1 - 6.05%
Win8 - 2.2%
WinXP - 1.59%
WinVista - 0.49%

 

Nadam se da će imati uspeha kao sa osmicom.

Link to comment
  • 1 month later...
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ima li neka mađija da se povaća ono dugmence od 2 pikesla u desnom ćošku za prikazivanje desktopa?

 

Taster Win+D :)

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Danas uradio redovne apdejte na sedmici i izbacili mi poruku da od juce vise ne rade nikakvu podrsku za Windows 7, nece vise biti apdejta itd. i da mi preporucuju da predjem na neki nov racunar sa Windows 10 na njemu.

 

How thoughtful of them :D 

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Sludge Factory said:

Danas uradio redovne apdejte na sedmici i izbacili mi poruku da od juce vise ne rade nikakvu podrsku za Windows 7, nece vise biti apdejta itd. i da mi preporucuju da predjem na neki nov racunar sa Windows 10 na njemu.

 

How thoughtful of them :D 

 

 

nisam radio update ima sigurno 2 godine :happy:

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Pa isključili podršku posle 10 godina

Pa baš me briga, sve mašine na kojima radim ostaju na 7, nemam nameru da vijam zašto bi mi pola VPN klijenata otkazalo i da se dovijam da mi prorade...

Link to comment
5 minutes ago, gone fishing said:

nisam radio update ima sigurno 2 godine :happy:

 

Ja radio uredno sve (ukljucujuci i servis pak onda kad je bio) na nelegalnoj/krekovanoj verziji. Bukvalno ce sad u februaru da bude tacno 10 godina. Mislim da mi je neuspesno bilo mozda par apdejtova za sve ove godine. Dok radi ne menjam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...