Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Kakvo je Sterling jaje, nicija lopta i umesto da ide na nju on se izvlaci nazad i pusta Kejlora da je glavom posalje u aut. I onda naravno krece sabanisanje sa misterioznim povredama.

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otreso ih Madrid kao slinu. Koja beda od ekipe, ovo se retko vidja. Da moraju da jure rezultat i da ih protivnik sabije u 16 metara u 90 posto utakmice, to ne pamtim da sam video u ovoj fazi takmicenja.

Link to comment

Kakvog Pepa? Pep je tad bio na odmoru od fudbala, a Barcu je te sezone unistavao i Mourinhov Real (samo u medjusobnim duelima, doduse, u ligi je Messi natrpao Granade i ostalu boraniju u kiltovima).

 

Jupp je dominirao 1 (jednu) godinu i to je to.

 

Da se vratim na tren na ovo...

 

Jupove dve godine su nešto najbolje što je Bajern imao još od sredine sedamdesetih. A sezona 2011/12 u CL bila je za pamćenje, to što se nisu okitili titulom jedna je od većih nesreća u istoriji tog takmičenja. Izdominirali grupu smrti (Napoli, Siti, Viljareal), kasnije i najbolji Murinjov Real. Sve to sa jbenim Gomezom u špicu

 

Neverovatno da mu se potcenjuju rezultati jer je, eto, Pep bio na odmoru? Nisu dovoljni onakva Klopova Borusija, onakav Murinjov Real i 7:0 protiv Barse?

 

To je bio jedini Bajern za koga su i neutralni posmatrači mogli navijati.

Edited by dillinger
Link to comment

Kakvo je Sterling jaje, nicija lopta i umesto da ide na nju on se izvlaci nazad i pusta Kejlora da je glavom posalje u aut. I onda naravno krece sabanisanje sa misterioznim povredama.

 

+1

 

To napisah i posle prve tekme kad je upropastio cistu gol sansu. Prava slika Sitija.

I ovo im je puna kapa.

Link to comment

Ne secam se gore ekipe u polufinalu CL, neka me neko podseti ako je bilo.

Arsenal 2008-09. Da nismo igrali prije toga sa Romom i Villarrealom, kurac bi Almunia, Silvestre, Bendtner i Denilson vidjeli polufinale CL.

Edited by ArleKino
Link to comment

ovo jedno od ruznijih 1/2finala koje pamtim, a imam prilicno slonovsko pamcenje. imam utisak da je real sve odradio sa maksimalno trijes posto snage.

ruksinima uteha sto su ostali u trci za titulu duze od jednog bajerna :fantom:

Link to comment

Otreso ih Madrid kao slinu. Koja beda od ekipe, ovo se retko vidja. Da moraju da jure rezultat i da ih protivnik sabije u 16 metara u 90 posto utakmice, to ne pamtim da sam video u ovoj fazi takmicenja.

Pa nejaki su, šta da rade... Bilo kakvo otvaranje bi ih sahranilo, oni jednostavno nisu tim koji može u bilo kojoj meri da sabije Real ili da izdrži njihov presing.

Link to comment

Sad pošto nema 1 Rafe na klupi Reala, kriv vam je Sterling -_-

 

Ne mogu da zamislim koliko bi sprdnje bilo da je Benitez slučajno ostao do kraja sezone i prošao raspali City do finala CL sa 0-0 i 1-0 autogolom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...