Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Svaki tim koji uspe da kokne Bajern je za mene, kako kazu ameri "aces in my book"

 

Atletiko je u ligi pored bogova tika taka i Reala stvorio igru koja jedina moze donesti uspeh...

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gvardiola je sahranio evropski fudbal. Kakva su se finala nekad igrala, Valensija-Bajern, Milan-Juventus, Čelzi-Mančester... taktičko nadmudrivanje koja lekarska ekipa će više puta da uđe na teren, čiji igrači će sporije da napuste teren prilikom izmene, koliko puta je moguće prebaciti loptu iz ruke u ruku a da se ne izvede aut... srećna vremena.

Gvardiola je spasao evropski fudbal sahranivši Bajerna. Da je i danas onog Hajnkesovog, gledali bismo petarde na sve strane, a Tomas Miler bi uveliko zasenio Maradonu. Edited by kralj
Link to comment

Što bi uopšte razmišljao o biranju kluba, brani za jedan od top 5 klubova u Evropi, koji će samo rasti...

Možda poželi nov izazov :D

 

A nisam ni 100% siguran kako će Atletiko izgledati posle Simeonea.

Link to comment

Prema podacima dostupnim na pouzdanom internet portalu transfermarkt.com: atletiko madrid je na transfere u poslednje 3 sezone potrošio zbirno 289 miliona. Popularniji klub iz mančestera sumanuto većih 305 miliona.

 

Pa ti procente računaj sam, slab sam matematičar :fantom:

 

Nema trika da je Ateltiko potrosio 100mil po sezoni. Bas me zanima koje si ti kolone gledao kod laze bakmaza™.

I vecinu tih ulozenih para su zaradili prodajom svojih igraca. Ne bi me cudilo da su u nekom plusu, dok je City sigurno na -150mil £

 

Kad se pomene ulaganje u City misli se malo duze od zadnje 3 sezone, misli se na projekat kao npr. PSG (i identicno jadan ucinak u Evropi).

Edited by John Coltrane
Link to comment

Nema trika da je Ateltiko potrosio 100mil po sezoni. Bas me zanima koje si ti kolone gledao kod laze bakmaza™.

I vecinu tih ulozenih para su zaradili prodajom svojih igraca.

 

Kad se pomene ulaganje u City misli se malo duze od zadnje 3 sezone, misli se na projekat kao npr. PSG (i identicno jadan ucinak u Evropi).

Da se ne jurimo sad - ti jasno definiši koje god parametre hoćeš, a meni neće biti problem da sprovedem brzinsko istraživanje. Ubaciću i junajted u jednačinu for fun. Može?

 

Uvek objektivni ruxin :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Da se ne jurimo sad - ti jasno definiši koje god parametre hoćeš, a meni neće biti problem da sprovedem brzinsko istraživanje. Ubaciću i junajted u jednačinu for fun. Može?

 

Uvek objektivni ruxin :fantom:

 

Ma kakve veze UTD sad ima sa LS...oh wait pa osvojio ju je 3 puta za razliku od 2 pomenuta tima.

 

 

Ako si vec dokon izvadi podatke o kupnji™ jedne i druge ekipe, dakle Ime i Cifra, samo 2 kolone, nista strasno :fantom: .

Link to comment

Jedna od boljih utakmica u pepovom mandatu. Steta, zeleli su finale, dali sve od sebe. Vrhunski gol atletika, brzo su izveli napad, losa procena alabe koji je pravio ofsajd, promasen penal na kraju su kostali finala. Idemo dalje, sta je tu je, moglo je bolje...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ma kakve veze UTD sad ima sa LS...oh wait pa osvojio ju je 3 puta za razliku od 2 pomenuta tima.

 

 

Ako si vec dokon izvadi podatke o kupnji™ jedne i druge ekipe, dakle Ime i Cifra, samo 2 kolone, nista strasno :fantom: .

Čudi me da izbegavaš priliku da bacimo junajtedovu potrošnju na papir. :fantom:

 

Zapravo sam manje zaludan nego što sam mislio tako ne mogu sad, a i već sam dokazao pučanstvu da klevećeš napamet :fantom:

Link to comment

Jedna od boljih utakmica u pepovom mandatu. Steta, zeleli su finale, dali sve od sebe. Vrhunski gol atletika, brzo su izveli napad, losa procena alabe koji je pravio ofsajd, promasen penal na kraju su kostali finala. Idemo dalje, sta je tu je, moglo je bolje...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nema frke. Kad vas iduce sezone uzme anceloti im sve redom da tresete po 5-0 i to bez da se oznojite...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...