Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Хвала вам добри људи изгледа да збиља зависи од судијске процене. Значи макар је шабанисање вредно гледања?

Edited by porucnik vasic
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ocajna je Barsa,nepovezana,nervozna,ovi igraju ovaj odvratan fudbal,mozda ako uvale jedan i to je to

 

Nejmar los vec par tekmi,Mesi nezaineresovan,ali me cudi koliko su Iniesta i Buskec gresili u dodavanjima

 

Ne mogu da navijam za tim ciji najistureniji igrac stoji na 30 metara od svog gola

Link to comment

Pre ovog drugog zutog napravio je u kratkom periodu 2 prekrsaja, bukvalno je kandidovao sebe za jos jedan zuti. Apsolutno zasluzeni kartoni, bez obzira na ovdasnji hejt prema Barseloni...

Link to comment

Atletiko opušteno bio bolji, šteta što je Tores glupson kakvog nema. Teško će izdržati nabijeni u 16 45 minuta bez da prime dva komada.

 

btw, od 5 najboljih ekipa u Evropi, 3 su španske.

Link to comment

Benfika me prijatno iznenadila. Nisu nesto pretili ali se vidi da imaju potencijala. Narocito dobro izgledaju kad imaju 6 igraca na polovini bajerna u momentu kad ovi organizuju napad. Golman vise srece nego pameti u 2 situacije se izvuko posle suga milera odbika loptu i pogadja ga u glavu i nakon dodavanja tijaga ka mileru oz slobodnjaka lopta mu bezi pa se lepi za nj, moze da se desi da ima svoj dan.

Vidal zasluzio gol vec nekoliko utakmica se odlicno ubacuje iz drugog plana. Bice neizvesno ovde do kraja revansa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Хвала вам добри људи изгледа да збиља зависи од судисјске процене. Значи макар је шабанисање вредно гледања?

Meh, bolje torentuj stouk i čuvaj energiju da se sutra svi mi nba-ovci skupa smejemo borisu :fantom:

Link to comment

Meh, bolje torentuj stouk i čuvaj energiju da se sutra svi mi nba-ovci skupa smejemo borisu :fantom:

Гледао сам их већ за викенд. Шта има да торентујем. :naughty: А биће грчнари и за идући на менију.  -_-

Link to comment

Гледао сам их већ за викенд. Шта има да торентујем.

Ti očigledno nisi pokušao da gledaš ovaj španski derbi :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...