Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

smori se čovek od tolikog kvaliteta ^_^

- bolje je bilo pre 30 godina kada nije bilo povlašćenih u žrebu, kada su učestvovali samo šampioni, kada nije bilo grupne faze....

- il je to samo žal za mladost :s_d:

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

smori se čovek od tolikog kvaliteta ^_^

- bolje je bilo pre 30 godina kada nije bilo povlašćenih u žrebu, kada su učestvovali samo šampioni, kada nije bilo grupne faze....

- il je to samo žal za mladost :s_d:

 

Meni deluje da je svakako bilo zanimljivije ako ništa drugo, ali evoluiralo je u nekom potpuno drugom pravcu i to nam je što nam je. Kvalitet fudbala u završnim fazama je zbilja vrhunski, kome je to bitno gledaće, kome je nešto drugo - najverovatnije neće...

Link to comment

Grupnu fazu i ja preskacem, da je smor - jeste. I vise bih voleo da ima manje utakmica, ali da imaju vecu tezinu.  Ali od zavrsnice LS ne postoji bolji i kvalitetniji fudbal. Sad, sto se smenjuju sve jedni te isti timovi u cetvrtfinalu nema nikakve veze sa formatom takmicenja u Ligi Sampiona, nego sa cinjenicom da su pojedini klubovi daleko iznad ostalih po kvalitetu. Liga Sampiona samo odrazava realno stanje stvari. Ne secam se da je nekad neko kukao kako je dosadno ono kad su finale dvaput igrali Liverpul i Milan i kad se nije znalo ni ko ce proci grupu, a kamoli ko ce da igra finale. A potpuno isti format je bio.

Link to comment

Bila bi i tebi zanimljiva grupna faza da Milan nije ovakva sirotinja trenutno, ne znam kako je uopste moguce uzivati u fudbalu ako nisi emotivno ukljucen. I ja sam imao nekoliko sezona odmora od prvog dela CL, sad mi zanimljivo, jbg. Otpratim svaki minut te grupe (nase) i dobar deo ostatka (zbog fantasyja) i skroz mi je zanimljiva CL.

Link to comment

Ma nema to veze sa emotivnom ukljucenoscu (nemamo isti pogled na fudbal). Bila bi mi zanimljiva da su timovi ujednaceniji i da nema ovih superfavorita.

Edited by IndridCold
Link to comment

Barsa izvukla ekipu koja joj najmanje lezi.

Real ponovo kenja pri zrebu.

Guardiola nastavlja niz igranja u 1/2 finalima.

Kum Aguero.

Enrike dere Atletika gdje god ga dohvati. Lezi mu Atletiko...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...