Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Sjajna pobeda Reala nad Tundersima,iako je prijateljska zaista verujem da se evroliga priblizava NBA timovima.

Edited by ZLATKO SNAJDER
Link to comment

Sjajna pobeda Reala nad Tundersima,iako je prijateljska zaista verujem da se evroliga priblizava NBA timovima.

 

Ne da se ne približava prijatelju nego je sve dalje i dalje.

Link to comment

Mislim da nije igrao protiv Vestbruka, bili su u razlicitim trenucima na terenu

Igrao je, izvukao je 2 faula u napadu Westbrooku, ovaj dao jedan kos iz post-upa preko njega.

 

Peno bas fino izgleda, laganog koraka, malo je mekan ali ima talenta.

Link to comment

Dobar je bio Peno. Ras je bio uglavnom u pas modu, možda malo kad su ga sudije iznervirale imao je jedan prodor kad se otprilike videlo koliko je brži i bolji ali sasvim korektno što se Pena tiče.

Link to comment

Ne da se ne približava prijatelju nego je sve dalje i dalje.

Ok,mozda sam malo bio euforican,naravno da nije tako blizu ali mislim da timovi poput Reala ili Csk,mogu u nekoj turnirskoj varijanti da tuku Nba timove iz neplejof dela lige.Ali da u pravu si ,ipak je tamo druga dimenzija,mozda se samo nadam.Peno dobar,valjda ce ove godine dobiti vise minuta,mozda ne kao onomad Hezonja ali samo upadanje u rotaciju je super,mnogo je meceva,38 u ligi Spanije,30 evroliga,kup,plej of itd,bice prostora. Edited by ZLATKO SNAJDER
Link to comment

Gledam listu Eurohoopsa, od 100 najboljih igrača u EL, 46 su igrači preko bare. I generalno imam utisak da se košarka u Evropi previše oslanja na sekundarnu robu iz Amerike zbog odliva igrača iz Evrope u NBA.

 

Teodosić je na prvom mestu, Bogdanović u 10, a u sto su još Raduljica, Kalinić, Jović i Mitrović. Grka 12, Španaca samo 6, Francuza 4, Litvanaca 3.

 

Realovih 11 igrača, CSKA i Oly 10, dok PAO, FB i Barcelona imaju po 9.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...