Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

bas nista nije uradio osim trojke protiv spanije?

 

Kenjam, meni je mnogo puta uradio dobre stvari kad sam se kladio protiv njih u Evroligi a on uzimao poslednje suteve, i ove i proslih sezona. Bog.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Ma dobro, i ja se malo zajebavam jer ga nekako ne varim od prvog dana jer je lelemud i seva mu paja za sve, a zbog one trojke protiv Spanije vazi za Boga iako je to zesce preterivanje. Ono, odlican je igrac ali nije klac, daleko od npr. Djordjevica i jos nekih. Posto su mi i ostali iz CSKA mahom odvratni, voleo bih da ih Laboral naguzi.

 

Daj bre, seti se osmine, cetvrt i polufinala sa svetskog 2014, ne treba nista drugo. Ono je kosarkaska doktorska disertacija, sto neko rece. 

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Kenjam, meni je mnogo puta uradio dobre stvari kad sam se kladio protiv njih u Evroligi a on uzimao poslednje suteve, i ove i proslih sezona. Bog.

pa kenjas, naravno. ne svodi se kosarka na clutch sut, ali da izdvojimo reprezentativna takmicenja, poufinale protiv slovenije je sam dobio, pa spanija, pa predavanje kosarkaske igre protiv turske, pa predavanje protiv francuske sa sve veoma clutch trojkom, pa cak je i u mecu sa litvanijom dao sansu da pobedimo onom nenormalnom trojkom(koju je drugi igrac ispustio posle). dakle, da se vratim, kenjas.

 

u klubu jeste failovao, ali sto se tice repke, on je uradio epske stvari. da ne pominjem da bez njega ne bismo prismrdeli nekoj relevantnosti u poslednjih 5-6 godina.

Link to comment

Pa mi smo na temi o Evroligi, normalno da pricam za klupska dostignuca. I kakav crni NBA, nije decko za tu ligu uopste, fizicki je preslab. Dobro mu je tu gde jeste, uzima lovu i boli ga paja.

Link to comment

Pa mi smo na temi o Evroligi, normalno da pricam za klupska dostignuca. I kakav crni NBA, nije decko za tu ligu uopste, fizicki je preslab. Dobro mu je tu gde jeste, uzima lovu i boli ga paja.

ni kao bek ap?

sredio bi malo telo za nba

Edited by bradilko
Link to comment

ja mislim da je Teo bolji igrac nego sto je bio Djordjevic, ne poredeci trofeje, ko ima vise kose, ko za koga navija i slicno. Ono, da ih napravis na igrici Teo bi bio bolji. Ali Sale je klacer kakav se retko vidja, dobio je toliko meceva  pa ga je to uzdiglo do bogovskih visina. A Tea bas karaju te borbe za trofej.

Link to comment

teodosic bi uzivao u nba.nabaci malo bolje noge,mozga za kosarku ima vise nego 90 % plejmejkera tamo.

ne bi poredio djordjevica i teodosica.razlicito vreme,saigraci etc ali je to niz djordjevic,jasikevicius,teodosic

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...