Jump to content
IGNORED

PPP simulacija grčkog referenduma


Muwan

PPP pooll(tm)(tm) grčkog referenduma  

155 members have voted

  1. 1. Da li ste za usvajanje fiskalnih mera po predlogu Troike od prošlog vikenda?

    • DA / NAI
      43
    • NE / OXI
      97
    • Ne glasam/poništavam listić/ostajem da blejim kod kuće/guglam recept za molotov koktel
      15


Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    27

  • Braća Strugacki

    14

  • Budja

    13

  • vememah

    10

Top Posters In This Topic

Glasam za opciju koja Amere uključuje u igru, gde pokazuju Merkelki kako se uspešno vodi slobodan svet. Ne znam da li je to na listiću, pa ako može neko objašnjenje. Ovako na prvu oxi, kontra nenormalnom uticaju Nemačke na dešavanja u EU.

Link to comment

Glasao bih za OXI zato sto mi je muka od ovih krajnje licemernih EU birokrata. Grci ce najebati sta god da izaberu. Bar neka kazu sta misle o svojim dobrotvorima i spasiocima.

To e to. Oxi!

Link to comment

"Ne" - na grčkom, tj. NAI. Al' da znam da "ne" tj da vodi komotno, glasao bi taktički za "ohi" da bude tesniji rezultat.

 

to je to :D

Link to comment

Kad smo kod tesnog rezultata, ako pristalice KKE ubace dovoljno svojih listića, može se desiti da obe opcije padnu ispod 50%.

Edited by vememah
Link to comment

ali ipak kapiram da ne bi valjalo da bude tipa 50,2 - 49,8. Može neka strana da ne prizna rezultat, a onda može svašta da se desi.

Link to comment

U bilo kkm slučaju pobede nai opcije (da l' za pola procenta ili sa tries') očekujem neko divljanje po ulicama od strane radikalnih ohijevaca u trajanju od par dana

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...