Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

tezak off

zajebavas :) ja sam odrastao u cacku, a poslednjih par godina bio sevojnicki zet. i moje prvo gostovanje u "tazbini" 2010/11 nisam siguran i tu neka pijanka i grupa lokalnih sevojnicana grobara me proziva za cacak/zvezda kombinaciju, oni mene lilom i polufinalom kupa, ja njih ajaksom. :D sutradan me tadasnja devojka vodi na "vilidz arenu" :D da vidim gde je pala zvezda, kad ono na samom ulazu na "stadion" poster ili kako to vec nazvati a na njemu velikim slovima "cacak navija za zvezdu :D sevojno:pbg 0:1 :fantom:

 

 

 

Svaka ti cast kad si uspeo da nadjes grobarsku ekipu u Sevojnu, ovde je odnos nekih 4:1 u korist prave strane brda. Doduse to polufinale kupa je mozda jedini put da sam navijao protiv Zvezde. Secam se kako je arogantno Koroman dobacio Milijasu ajde da izbacimo ove amatere :lolol: i onda gol u 90'.

Link to comment

Vala baš. Ovi što vas inače pojačavaju, njih 10-15 svakog leta, toliko su toga pokazali u Tololigi i Evropi da vam je fakat ispod časti bilo ko iz tamo nekog Čukaričkog.

 

Što se tiče ovog drugog, pitanje nije zašto je Čukarički imao 57/90 nego kako su blizanci uzeli mnogo više sa istim ili gorim balvanima koji pride ne primaju plate a u tim ulaze kroz faljikokeza kombinacije. Na to pitanje je već dat odgovor: filijale, sudije, nameštaljke, sklanjanja i svi slični elementi osvajanja titule na koje Čukarički ne može da računa. Eliminiši to blizancima pa ćeš videti koliko će oni uzeti od mogućih 90...

 

+1

 

Smesno je iz perspektive navijaca Zvezde potcenjivati Cukaricki koji se finansira iz privatnog dzepa a, pa im onda prebacivati kako to da nemaju 250k da kupe nekog Ibanjeza ili Vieru. Kao da oni ne bi znali da potrose milione koje bi im sipala najveca ruska i srpska drzavna preduzeca, dapace, potrosili bi ih mnogo bolje. Ovako imaju onog balvana sa brojem 11 (mislim Pavlovic), pokupili su jos hrpu nekih Zvezdinih odbacenih sinova i JSL poluigraca, i ljudi guraju. Igraju jednako nedopadljiv fudbal kao Zvezda, al makar to nista ne kosta srpske poreske obveznike. Pride imaju bolji rezultat u Evropi,  a imali bi ga verovatno i u Srbiji kada bi uslovi takmicenja bili isti za sve.

 

Sanse da srpski fudbal krene napred stvorice se onog momenta kada budemo imali ligu od 10-12 klubova, gde ce svi biti ustrojeni kao Cukaricki, gde nece biti namestanja i drzavnog finansiranja. Dakle, nikad.

Edited by Nikodije
Link to comment

Dortmund se prizivao u fazonu "kad ispadamo nek to bude sa stilom i nek ljudi vide fudbala budući ga drugačije neće biti".

Btw, Čukaričkom, ako su imalo pametni ova liga ne bi ni trebala biti prioritet, koliko god da dobro rade, pored ovakvog ustroja titulu vidjeti neće (ne mogu/ne smiju), a opet će ovim tempom dolaziti do kvalifikacija za Evropu, gdje će uz dobar rad i faktor sreće pri izvlačenju sami graditi svoj rejting i bildati koeficijent.

Pucanj u nogu bi im stoga bio angažman "provjerenih imena" i napad na titulu.

S vremenom, ako ovako nastave, rasti će i baza simpatizera/navijača kao i broj običnih ljudi koji će htjeti da gledaju normalan fudbal.

Ako projekt ne rikne i ne postanu bahati, mogu sasvim fino da egzistiraju kao klub na ovaj način.

Link to comment

A, da, Zvezda i Partizan ne daju™ nikome da bude ispred njih. Oprostite zaboravio sam taj faktor. Verovatno premiraju sudije i protivnike da razjebu Čukarički u mečevima sa Kragujevcom, Kruševcom i Čačkom.

Jel' još misliš ovo, samo da pitam?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...