Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sto posto, pošto bi i oni koji ne navijaju za Čuku išli da gledaju Borusiju. 

 

Jojjj, ja volim velike timove u ždrijebu. Samo se tako ulazi u istoriju. Još je BVB sada bulja u odnosu na to šta je bila pre dve godine. Idealka za Čukarički.

Link to comment

borusija :D do jaja

ovo je najbolji moguci zreb, kad vec nije jedan od ova dva protivnika protiv kojih bi cukaricki imao sansi za prolaz

 

@aleksandar

pa koliko prima stadion na brdu? par hiljada? za evropu verovatno i manje od standardnog kapaciteta

borusija je bas atraktivan protivnik, ako stave razumne cene karte verujem da ce privuci 20ak hiljada gledalaca

zeljni su ljudi kod nas dobrog fudbala uzivo. evo ja ne pamtim kad sam gledao uzivo fudbalsku utakmicu, a prilicno sam siguran da cu ovo ici gledati

Link to comment

To je mit da su ljudi ovde zeljni dobrog fudbala. Dolazio je Marsej na stadion OFKe pre par godina, smesna poseta. Dolazio je Ajax na Maru protiv Borca isto tako. Cuka ako moze da igra na svom stadionu treba to da uradi, tu igraci treniraju, navikli su na njega. Nadam se da nece izvuci Borusiju, bolje je igrati sa losijim timom i proci nego slavno poginuti.

Link to comment

To je mit da su ljudi ovde zeljni dobrog fudbala. Dolazio je Marsej na stadion OFKe pre par godina, smesna poseta. Dolazio je Ajax na Maru protiv Borca isto tako. Cuka ako moze da igra na svom stadionu treba to da uradi, tu igraci treniraju, navikli su na njega. Nadam se da nece izvuci Borusiju, bolje je igrati sa losijim timom i proci nego slavno poginuti.

protiv ajaksa je bilo pola cacka na jna imali smo i inicijativu nekih par minuta :D

jesi ti bese iz uzica? jesi isao na lil? :)

borusija je atraktivniji protivnik od svih nabrojanih klubova, a i cuka na neki nacin od borca/ofka ili sevojna.

u principu se slazem da treba da igraju na svom stadionu ako budu imali sanse za prolaz. protiv borusije to nije realno. a ako procene da ce ostvariti vecu dobit na marakani/jna nego na svom stadionu u eventualnom susretu sa borusijom, ne vidim zasto ne bi iskoristili tu mogucnost

Link to comment

ma da, leto, vecernji termin, cukaricki mnogi dozivljavaju kao nesto pozitivno u nasem fudbalu, plus je lokalni klub (u smislu da "predstavlja jedan velik deo grada"), ako izvuku borusiju, pa i vest hem, verujem da ce interesovanje biti prilicno. posebno ako se prva tekma bude igrala u bg

Link to comment

protiv ajaksa je bilo pola cacka na jna imali smo i inicijativu nekih par minuta :D

jesi ti bese iz uzica? jesi isao na lil? :)

borusija je atraktivniji protivnik od svih nabrojanih klubova, a i cuka na neki nacin od borca/ofka ili sevojna.

u principu se slazem da treba da igraju na svom stadionu ako budu imali sanse za prolaz. protiv borusije to nije realno. a ako procene da ce ostvariti vecu dobit na marakani/jna nego na svom stadionu u eventualnom susretu sa borusijom, ne vidim zasto ne bi iskoristili tu mogucnost

 

Iz Sevojna, isao sam i na Lil i na Kaunas sa kojim su igrali u prethodnom kolu. Azar nam je dao gol u Beogradu, dosta je dobrih igraca izaslo iz te generacije Lillea. Gervinho, Debuchy, Adil Rami, Cabaye, Aubameyang. :D

Link to comment

Iz Sevojna, isao sam i na Lil i na Kaunas sa kojim su igrali u prethodnom kolu. Azar nam je dao gol u Beogradu, dosta je dobrih igraca izaslo iz te generacije Lillea. Gervinho, Debuchy, Adil Rami, Cabaye, Aubameyang. :D

tezak off

zajebavas :) ja sam odrastao u cacku, a poslednjih par godina bio sevojnicki zet. i moje prvo gostovanje u "tazbini" 2010/11 nisam siguran i tu neka pijanka i grupa lokalnih sevojnicana grobara me proziva za cacak/zvezda kombinaciju, oni mene lilom i polufinalom kupa, ja njih ajaksom. :D sutradan me tadasnja devojka vodi na "vilidz arenu" :D da vidim gde je pala zvezda, kad ono na samom ulazu na "stadion" poster ili kako to vec nazvati a na njemu velikim slovima "cacak navija za zvezdu :D sevojno:pbg 0:1 :fantom:

 

 

Nije bio loš ni Ajax sa Suarezom i Huntelaarom

 

nisu losi, ali boban stojanovic igra za nas :) lazovic, dmitrovic... pristojan tim je imao borac tad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...