Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

a kakav je stav navijača po forumima™ ? da li gledaju LE kao neko nebitno takmičenje i da li ima prija baš toliko blamiranje

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni to nije jasno, igraš sezonu da bi se kvalifikovao za Evropu i onda je tako baciš u bunar. Mislim, ajde da je to neki klub koji redovno igra ali jebem li ga. A u januaru će u FA kupu igrati najjači tim.

Link to comment

Најавио је још пре прошле утакмице да данас неће играти нико ко за викенд игра против Арсенала. Мислим да њему одговара да испаднемо, додатних двадесетак утакмица у сезони (већ одиграно пет) је превелико оптерећење за танушну клупу коју имамо.

 

 

Jebem li ga, meni deluje da je ipak sramocenje za klub da se Rumuni i Maltezani sprdaju sa njima po Evropi. Aj i nekako u grupnoj fazi kada krene prvenstvo, ali sad mi je bas cudno.

Link to comment

Да, што одмах значи осам утакмица пре групне фазе. Зато су и све до сада третирали као припремне, па су изводили омладинце од 16 година као стартере.

 

Навијачи...шта ја знам, нису блесави, знају да нам је и пре новог сета повреда тим врло танак и да би за клуб испадање из лиге у сезони која је последња на Болејну и играње Чемпионшипа на Олимпијском била једна од највећих бламажа у историји енглеског фудбала. А и скандала, јер су нови стадион фактички добили на причу о у најпопуларнијем лондонском клубу за Лондонце (што је прича у коју ни ја не верујем). У односу на ту релативно реалну могућност, испадање из Лиге Европе не би ни регистровали.

Link to comment

Eво га полувреме. 

 

Оно "јебеш га" од малопре је након два гола која смо попили у два минута, након вођства од 0:1.

 

Билић седи на трибинама због црвеног, није ни трепнуо после голова. Рекао бих да га стварно боли уво шта ће овде да буде. Румуни очајни, да кичма тима нису свеже пристигла резерва Рандолф, шеснаестогодишњи Рис Оксфорд и Маигарац™, не би им помогла ни "good crowd all in sleevless", што рече коментатор са стрима.

Link to comment

Dade ga Rabotnički u produžetku u Trabzonu sa igračem manje. Ako ne prime 2 u 7 minuta idu dalje. I Samp i VH ako ispadnu, biće potrebno da samo 3 nosioca još ispadnu i onda bi u LE bili u trećem šeširu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...