Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

Ubedljivo* najodvratniji trend u modernom fudbalu. Na poklonjenje raznim guzonjama koje mrzi da siđu do terena. Onda još neko u trećem redu diže pehar, a niko ga živi ne vidi. Kadrovi sve jedan gori od drugog.

 

*Dobro, ne baš ubedljivo najodvratniji - tu je negde Žoze Murinjo, diše im za vrat.

+1000

jos dosao spanski gej novinar u kravati i s kisobranom da intervjuise fudbalere Sevilje. fuj.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno preterujete sa pričom o suđenju, LFC bi sa ovakvom igrom ispustio i +3. Fizički su nesposobni da održe onaj nivo trčanja sa kojim počnu, a danas su bili i mentalno slabi u odgovoru na izjednačenje.

 

+1 Klop kesa.

#midllara

Link to comment

Ништа, полако да се спремамо за епски судар Франкових близанаца™...

Ко је већа кеса, Зизу или Чоло...

Link to comment

Realno preterujete sa pričom o suđenju, LFC bi sa ovakvom igrom ispustio i +3. Fizički su nesposobni da održe onaj nivo trčanja sa kojim počnu, a danas su bili i mentalno slabi u odgovoru na izjednačenje.

Živo me interesuje kako bi mentalno Sevilja odgovorila da gubi 3-0 na poluvremenu. 

Link to comment

Inače koliko god da je sevilja razbila live u drugom, nije mnogo više nego što su ovi njih u prvom. Ali jbg, sevilji priznato sve što je postigla...

Link to comment

Živo me interesuje kako bi mentalno Sevilja odgovorila da gubi 3-0 na poluvremenu. 

 

Pa ne znam, možda bi se predali i statirali 45 minuta da na kraju izgube sa 5-0. Ili bi možda napali kao što su napali i ovih 1-0. 

 

Klopp mora bolje psihički da pripremi tim u situaciji kad tačno znaju šta im sleduje u drugom poluvremenu, ne sme da dozvoli da deluju ovako zatečeno sasvim očekivanim razvojem događaja. Ono što su Moreno i Can počeli da rade sa loptom i bez nje je neodbranjivo. 

Link to comment

Ma ne bezim od toga, nisam ja od zadriglih, rekoh u poluvremenu da mi se svideo Liverpul. ne znam sta im se desilo da se ovako raspadnu.

 

Btw, veceras biti u Sevilji - festa na sve strane.

 

Šta im se desilo? Primili su gol u prvom minutu drugog poluvremena i pored toga što su im sjebali koncept, sjebali su im i moral. Koštao ih je i nedostatak snage, jer su baš dobro trčali u Ip.

 

Tri teške situacije za sviranje prilikom igranja rukom. Ona druga definitivno nije penal, prva onako, ali je treću trebao da svira. Kod igranja rukom, makar meni bitne su dve stvari. Pre svega namera da se igra rukom, a onda i situacija, tačnije da li igranjem ruke prekinuta akcija iz koje se može postići pogodak.

 

Ovo što je Klopp izvukao iz ove krntije od tima Liverpool je maksimum. Potrebni su i starteri, ali i klupa. Da prestanu da se kupuju Markovići, Alleni, Lovreni i ostali nabeđeni igrači nakon par dobrih mečeva u sistemima igre gde su ti igrači samo pomoćno dobro uigrano osoblje. Bolji su bili od Man Utd i Villarreala, uz dosta sreće prošli Dortmund, ispali od Seville. Svi ti timovi imaju kvalitetnije igrače.

 

Emeri očigledno ume da igra na rezultat :lol:. Ovo je baš ozbiljan poduhvat, jer njima na kraju svake godine pokupe najbolje igrače. Mučili su se u La Ligi ozbiljno ove sezone, ovo im dođe kao zaslužena nagrada. Baš dobro koriste igrače, recimo koliko N'Zonzi bolje igra nego u EPL.

 

Jel ovo otvara Špancima još jedno mesto u LE? Osmi iz lige?

Link to comment

Baš dobro koriste igrače, recimo koliko N'Zonzi bolje igra nego u EPL.

 

N'Zonzi je kidao u EPL, igrajući za srednje žalostan tim. Ja sam se nadao da će ga uzeti LFC, ali Brodgers nije verovao u arhaični koncept zadnjeg veznog <_<

Link to comment

Koliko je fudbal u kurcu što se tiče suđenja. Bitno da je ovaj drkadžija u žutim čarapama davao kartone za odugovlačenje kod izmene, to je kompenzacija za penale. Šta će tek biti na EP i SP ne smem ni da pomislim.

Link to comment

Ja moram da priznam da mi više odgovara taj toliko pljuvani PL kriterijum kod igranja rukom. Potpuno bih izbacio varijantu "ruka u neprirodnom položaju" i sudio samo namere. Suđenje svake slučajne ruke je podjednaka smaračina kao suđenje svakog kontakta u basketu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...