Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au kako sam ih izbaksuzirao, ko bi rekao da će ih Maori onako ugaziti u 2p...

 

Lep drugi gol Sevilje, baš lep. Ne mogu da verujem da tri godine niko ne može da ih eliminiše, ljudi ladno privatizovali takmičenje.

 

Klopara posle finala CL gubi i finale LE, nije dobro za njegovu auru.

Link to comment

Cestitke Majo! Bas sam srecan zbog Sevilje.

 

Sudjenje sramotno, Liverpul pokraden, ali im se vratilo sto nije sudjen cist penal Viljarealu na Enfildu pri rezultatu 2:0. Plus Sevilja ih ubila, ali ubila u drugom poluvremenu.

 

Spanci vec tri godine zaredom osvajaju sve evropske kupove, od toga dve godine spansko finale u LS. Brutalna dominacija.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ja bih ipak bio skromniji sa tim sudjenjem, posle ovakve Seviljine igre.

Pa, pitanje kako bi se drugo poluvreme odvijalo, da je bilo 2:0...

 

Verujem da bi mučenici™ opet izgubili, ali, realno je glupo da se ruka u 16 ne svira, kada utiče na igru...

Link to comment

Ja bih ipak bio skromniji sa tim sudjenjem, posle ovakve Seviljine igre. Preterujete, ali to je taj Premier duh :fantom:

Posle drugog poluvremena je teško reći da sevilja uzima nezasluženo, ali zašto bežati od toga da bi bez skandaloznog suđenja teško uopšte bili u igri. Mislim pričamo o minimum 2 cišta penala, stvarno ne pamtim ovakvo brukanje sudije u 1 finalu, nema potrebe zatvarati oči na to

Edited by Ruxin
Link to comment

Ma ne bezim od toga, nisam ja od zadriglih, rekoh u poluvremenu da mi se svideo Liverpul. ne znam sta im se desilo da se ovako raspadnu.

 

Btw, veceras biti u Sevilji - festa na sve strane.

Edited by Majo
Link to comment

Dodela na tribinama :frust:

Ubedljivo* najodvratniji trend u modernom fudbalu. Na poklonjenje raznim guzonjama koje mrzi da siđu do terena. Onda još neko u trećem redu diže pehar, a niko ga živi ne vidi. Kadrovi sve jedan gori od drugog.

 

*Dobro, ne baš ubedljivo najodvratniji - tu je negde Žoze Murinjo, diše im za vrat.

Link to comment

Ma ne bezim od toga, nisam ja od zadriglih, rekoh u poluvremenu da mi se svideo Liverpul. ne znam sta im se desilo da se ovako raspadnu.

 

Btw, veceras biti u Sevilji - festa na sve strane.

nista, uobicajeni raspad, reklo bi se da fali snage :)

Link to comment

Realno preterujete sa pričom o suđenju, LFC bi sa ovakvom igrom ispustio i +3. Fizički su nesposobni da održe onaj nivo trčanja sa kojim počnu, a danas su bili i mentalno slabi u odgovoru na izjednačenje.

Link to comment

Kakva je bila klinika fudbala u drugom poluvremenu.

Šteta što nisu suđena ta dva penala, jer su zaista bili. Opet sudija je grešio i što je pustio brutalne startove igrača Liverpula.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...