Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

Znaci bio si. Bravo, maleru [emoji14] . Neku sliku baci kad se odmoris.

 

Sad hladne glave: mozda je i bolje ovako (ovo se valjda zove racionalizacija :) ) pobeda bi samo maskirala sve nedostatke koje ima ovaj ipak mediokritetski sastav. Mala nezgodacija jeste prelazni rok, jer ipak nudimo stvar manje buducim pojacanjima. Brendan nas je toliko posvonsio, da to nije normalno.

Konkretno sinoc osim matorog Tourea, golmana i delimicno Sturridgea (zbog lepog gola) svi drugi debelo podbacili. Dva gola, 2 puta kroz noge Morenu i Lovrenu. Coutinho jos jednom potonuo, vec nedeljama je u nekom kanalu, Can posle povrede ni pola onog od pre, Milner nije orao kako zna i moze, Lallana za divno cudo mozda najmanje los u sredini.

Nista, sad odmor pa opet Jovo Kloppo nanovo ...

Evo za početak pozdrav od:

8u0DlMC.jpg

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Live je domacinska ekipa koja je prosla do finala na Enfild atmosferu i ludilo. Iako sam navijao da Live uzme, malo mi je i drago sto mu se vratilo ono preterano mesanje igraca u PL i toboz odmaranje pojedinaca. Samo im je poremetio ritam.

 

Klop ih napali da stignu kuci BVB, a na 1:1 im se odseku noge i to u finalu, u tekmi gde nema popravnog. To mi je neobjasnjivo. 

 

Pri tom ako je Klop izvukao maksimum iz ove "grupe balvana", ovde se provlaci, a sta je tek Emeri uradio od ekipe koja do skoro nije mogla nikog da pobedi na strani (osim u pocetnim fazama ESP kupa)?!

Link to comment

Ma Live je domacinska ekipa koja je prosla do finala na Enfild atmosferu i ludilo.

 

pa sevilla je jos domacinskija ekipa od liverpoola. ovo im je tek druga pobeda van njihovog stadiona ove sezone.

Link to comment

Није све у парама

 

Novac i fudbal postali su toliko vezani da ih je nemoguće raščivijati. Velika ulaganja postala su donekle garant uspeha. Ili se to samo tako misli. Imali smo primer Lestera u Premijer ligi, a Sevilja je dokaz na međunarodnoj sceni. Tim koji je došao do titule prvaka Lige Evrope pobedom nad Liverpulom od 3:1 košta čitavih 64.250.000 evra.

Link to comment

Evo nikad slabijeg izdanja YNWA sa lica mesta:

 

 

Šta reći, podbacio je svako ko je mogao da podbaci - od trenera, preko igrača do navijača. Ni body language igrača kada su izlazili na teren nije pokazivao da su na nivou, a izgleda da su mislili da je gotova stvar kada je Staridž dao onaj gol. Ne pamtim da sam video da je neko toliko ubijen u pojam kao Liverpul posle onog Gameirovog gola. Možda bi i odoleli da se to nije desilo, ali taj gol bukvalno kao da je vredeo tri gola koje su primili, tako je delovalo. Videlo se odmah da tu nema snage kao protiv Dortmunda ili Viljareala. 

 

Navijači očajni, nikakvo navijanje, nikakva podrška. Očigledno, previše pozera koji su tu došli samo zato što su mogli da dođu i da bi mogli da kažu da su bili. Jbg kada ćeš da daš podršku ako ne u finalu. 

 

Ispraznio sam se već emotivno na ovu temu, ne piše mi se mnogo, ako nekoga nešto zanima, neka pita.

Link to comment

Finala ne gube već 15ak godina, ni LŠ ni LE/Kup UEFA.

 

Liga Evrope 2013-14:
Maribor – Sevilja, Sevilja  - Betis, Porto – Sevilja, Sevilja – Valensija, Sevilja – Benfika
Betis – Rubin, Sevilja – Betis
Dinamo Kijev – Valensija, Ludogorec – Valensija, Bazel – Valensija, Sevilja – Valensija

Liga Evrope 2014-15:
Legija – Viljareal, Viljareal – Sevilja
Sevilja – Mehnhengladbah, Viljareal – Sevilja, Sevilja – Zenit, Sevilja – Fiorentina, Sevilja – Dnjepar
Torino – Bilbao

Liga Evrope 2015-16:
Viljareal – Napoli, Viljareal – Leverkuzen, Viljareal – Sparta, Viljareal – Liverpul
Marselj – Bilbao, Bilbao – Valensija, Bilbao – Sevilja
Valensija – Rapid, Bilbao – Valensija
Sevilja – Molde, Bazel – Sevilja, Bilbao – Sevilja, Šahtjor – Sevilja, Liverpul – Sevilja

Liga Šampiona 2013-14:
Real – Šalke, Real – Dortmund, Real – Bajern, Real – Atletiko
Man Siti – Barselona, Barselona – Atletiko
Milan – Atletiko, Barselona – Atletiko, Atletiko – Čelsi, Real – Atletiko

Liga Šampiona 2014-15:
Leverkuzen – Atletiko, Atletiko – Real
Šalke – Real, Altetiko – Real, Juventus – Real
Man Siti – Barselona, PSŽ – Barselona, Barselona – Bajern, Juventus – Barselona
 
Liga Šampiona 2015-16:
Real – Roma, Volfsburg – Real, Man Siti – Real, Real - Atletiko
Arsenal – Barselona, Barselona – Atletiko, Atletiko – Bajern, Real – Atletiko
 

Tri ispadanja iz 18 prilika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...