Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

Ruxine, sta mislis koliko ce stotina miliona United potrositi na leto? LVG taman poceo da radi na stvaranju igraca ali mi deluje da nece imati strpljenja za njegovu genijalnost. :kafa:

 

:lolol:  Ne znam sto mi je bas ovaj komentar ovoliko smesan od toliko slicnih, ali jeste.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasluženo Liverpool. Prvi meč nisam gledao, danas su bili bolji. Baš slabo Man Utd. Dopada mi se ovaj mladi centarfor Rashford, ima fudbalski kliker, solidno barata loptom i finu atletiku. Šteta što će mu Mourninho usporiti karijeru slanjem na pozajmice u WBA i slične. Imam utisak da igrači iz EPL fino izađu na scenu, ali ih kasnije uguše. Svega par timova radi dobro na tom prelazu i ukazivanju šanse mladim igračima. Engleski igrači pogube negde između 19. i 23. godine.

 

Can i Coutinho odlični. Milner nije neka klasa od igrača, ali se zaista bori kao zmaj. Ni Sakho nije bio loš, naprotiv. Razočarao Clyne. Sturridge očajan, spada u ovu gornju kategoriju, čak je i malo duže potrajao od proseka. Baš dosta će trebati vremena Kloppu da ovaj Liverpool vrati na pravo mesto. Za kvalitet koji poseduju igraju pristojno, a to je tako daleko od onoga što očekuju.

 

---

 

Ne volim Bragu, ali su mi draži od ogavnog Fenerbahcea. Rekao bih jedino iznenađenje ispadanje Lazia.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Onaj Nedić na RTS-u fantastičan. Sudijski performans mu je "maestralan", kao primer ističe kako je pomoćnik uspeo da uhvati "mali ofsajd" Firmina, "jako teška odluka" :lol: Firmino u dubokom ofsajdu stoji jedno 10 sekundi, onda prilazi zadnjoj liniji sekte, prilazi, prilazi... i bude solidan metar iza nje u trenutko dodavanja. Ali "svaka čast našim momcima i srećno na Evropskom prvenstvu" :isuse:

Link to comment

Ruxine, sta mislis koliko ce stotina miliona United potrositi na leto? LVG taman poceo da radi na stvaranju igraca ali mi deluje da nece imati strpljenja za njegovu genijalnost. :kafa:

Pa realno je da satru sve ove klince što je lujara vizionar teškom mukom stvorio i dovedu 5-6 debelo preplaćenih igrača koje će hvaliti 2 prva meseca, a potom ostatak karijere redovno pozdravljati mater tom mučeniku što ih dovede

 

 

Znači klasika, oko 300 milki

Link to comment

A jebiga, dosta sam uživao između dva poluvremena. Ovo drugo je Man Utd bio previše slabašan protivnik a naši™ igrali preko penisa, zar da se radujem nerešenom rezultatu na trening utakmici?

Link to comment

Najbolji opis gde se nalazi UTD danas, kad ovako nesto sebi dozvoli.

jbga sto bi se reklo 'dos'o je i taj dan ...   Ovaj Marcial je odlican igrac, klasa, vratice se So, ne znam sta ce biti sa GK, ali ima tu materijala oko kog se moze graditi ... polako.

Link to comment

Onaj Nedić na RTS-u fantastičan. Sudijski performans mu je "maestralan", kao primer ističe kako je pomoćnik uspeo da uhvati "mali ofsajd" Firmina, "jako teška odluka" :lol: Firmino u dubokom ofsajdu stoji jedno 10 sekundi, onda prilazi zadnjoj liniji sekte, prilazi, prilazi... i bude solidan metar iza nje u trenutko dodavanja. Ali "svaka čast našim momcima i srećno na Evropskom prvenstvu" :isuse:

ja ga cuo kad kaze " ma milina ih je gledati kako sude" i "oni su 1 porodica,bili su 2 dana u Pazovi tamo su trenirali" :D

to je bilo na ht

Link to comment

A jebiga, dosta sam uživao između dva poluvremena. Ovo drugo je Man Utd bio previše slabašan protivnik a naši™ igrali preko penisa, zar da se radujem nerešenom rezultatu na trening utakmici?

... а хероин лош и никакав :fantom:

Link to comment

Skolsac upravo lepo obajsnio na primeru Velbeka kako je u pogresnom smeru otisla transfer politika. Sutiranje toliko igraca koji su bili deo jednog uspesnog tima (prvak Evrope 2008. + jos 2 finala i 5 titula Engelske) je i dovelo do preplacivanja kojekavih mediokriteta kojima je vaznije da okace sliku na FB, InstGr, Twit, nego da shvate znacenje meca protiv Liverpula/Arsenla/Sitija i pruze svoj maksimum.

 

 

Iskreno Skols je samo pomenuo pustanje Velbeka, ja sam se dalje raspisao :sleep:

Link to comment

Skolsac upravo lepo obajsnio na primeru Velbeka kako je u pogresnom smeru otisla transfer politika...dovelo do preplacivanja kojekavih mediokriteta

+1

 

 

1410825216952_wps_54_Manchester_United_w

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...