Jump to content

EP 2015 - opšta tema

Jimmy Kowalski

Recommended Posts

• Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

67

• goofs

39

• Timmy

30

• Kanzas siti zez

21

Кристофер Лумумбо

ako neko moze da nadje utakmice china vs russia, igrane valjda 4. i 5. avgusta, bio bih mu zahvalan.

ako neko moze da nadje utakmice china vs russia, igrane valjda 4. i 5. avgusta, bio bih mu zahvalan.

Ne, ali mogu da ti nađem super link za Argentina-Devičanska Ostrva žene na američkom prvenstvu kad si već u tom fazonu?

Španci su danas odigrali prvu pripremnu protiv Belgije u Hihonu, dobili su samo 67:64 na kraju, dok sam ja gledao prvo poluvreme imali su nekih 10ak poena prednosti, sad vidim da su u poslednjoj četvrtini dali smo 5 poena. Mirotić i Rodrigez šutirali po 1/8 iz igre, naravno prva utakmica i sve to, ali njima će biti ključ da Serhio može nešto da odigra, neće moći Ljulj da izvuče celu utakmicu. Od poznatih Belgijanaca tu je naravno Ervel, zatim Van Rosom i Tabu.

Zaboravih da pomenem da će Španci odigrati 7 pripremnih i da će svih 7 biti u Španiji. Ako mi je to imalo logike prošle godine jer su bili domaćini, ove mi i nema toliko logike, kontam da će svaku utakmicu u Berlinu igrati kao na gostujućem terenu. 

Kad sam kod Španaca, čitam danas da će Endesa izgleda brojati 19 klubova sledeće sezone.

Edited by theanswer
Кристофер Лумумбо

Ne, ali mogu da ti nađem super link za Argentina-Devičanska Ostrva žene na američkom prvenstvu kad si već u tom fazonu?

nisam u tom fazonu, kad jesam onda cimam feia da mi nadje prenos rvanja midzeta u tadzikistanu.

nisam u tom fazonu, kad jesam onda cimam feia da mi nadje prenos rvanja midzeta u tadzikistanu.

Pih, ova utakmica bar znači nešto, isto kao recimo Srbija-VB na Eurobasketu :)

Кристофер Лумумбо

pa i ovo znaci midzetima

ozbiljno, caastim pice i pruzam gay usluge ako mi neko nadje utakmicu.

Zaboravih da pomenem da će Španci odigrati 7 pripremnih i da će svih 7 biti u Španiji. Ako mi je to imalo logike prošle godine jer su bili domaćini, ove mi i nema toliko logike, kontam da će svaku utakmicu u Berlinu igrati kao na gostujućem terenu. 

Kad sam kod Španaca, čitam danas da će Endesa izgleda brojati 19 klubova sledeće sezone.

mozda sto im nekoliko igraca igra u nba, pa da publika ima priliku bar preko leta da ih gleda uzivo. jel ih setaju po vise gradova?

sto 19? odnosno nadjoh tekst na spanskom, vidim da ovim nekim sto su izborili ulazak najpre nisu dozvolili da igraju, pa sad promenili odluku. ali nisam skontao sto nisu prvobitno ispunjavali uslove

Edited by pbg12345

mozda sto im nekoliko igraca igra u nba, pa da publika ima priliku bar preko leta da ih gleda uzivo. jel ih setaju po vise gradova?

sto 19? odnosno nadjoh tekst na spanskom, vidim da ovim nekim sto su izborili ulazak najpre nisu dozvolili da igraju, pa sad promenili odluku. ali nisam skontao sto nisu prvobitno ispunjavali uslove

Nije reprezentacija cirkus Medrano pa da ih seljakaju tako, potpuna glupost. 

Moze i tako da se gleda, a moze i iz ugla gradjana neke Sevilje ili Valensije koji bi da vide jedan od najbolji evropskih timova u istoriji uzivo. A da su trebali malo i u goste trebali su.

Gavelu dozvoljeno da igra za Nemce, iako je odigrao masu utakmica za Slovačku. Biće da je to pod onim izuzetkom od pravila - značajno utiče na razvoj i popularnost košarke u novoj naciji 

kobni zelaya

Gavelu dozvoljeno da igra za Nemce, iako je odigrao masu utakmica za Slovačku. Biće da je to pod onim izuzetkom od pravila - značajno utiče na razvoj i popularnost košarke u novoj naciji 

Moram da priznam da ovo ni meni nije jasno, jedino ako ga je slovački savez pustio da igra za Nemačku, sve drugo nema smisla, čisto otimanje igrača.

Pa nije, ali kad smo mi pokušavali nešto oko Marića, odsečeni smo u startu bili jer je on igrao za mladu rep'staciju Australije, pa kao po propisima FIBA ne može. A ovaj je igrao za seniorski tim Slovačke osam godina, i to na FIBA takmičenjima.

• Create New...