Jump to content

EP 2015 - opšta tema

Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Mozda nije do saveza, mozda su mu iz Orlanda utuvili u glavu da ne treba da igra EP i da nije to za njega. Inace bas cudi premisljanje, pogotovo sto grupnu fazu igraju kod kuce.

• Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

67

• goofs

39

• Timmy

30

• Kanzas siti zez

21

@nemoderisani

zasto? ja bih bas voleo da svi dodju u najjacim sastavima, uspeh je u tom slucaju daleko drazi.

na stranu sto je hezonja igrac koga je uzivanje gledati

Nadam se što slabijim sastavima rivala. 

+1, ko da smo mi uvek išli sa najjačim sastavima, pa ne vidim da se titule drugih manje pamte ili manje vrede.

Naravno, lepše bi bilo da dođu svi pa napravimo uspeh, ali ako moram da biram između toga da dođu ojađeni i osvojimo nešto ili svi da dođu a ne osvojimo ništa, hvala lepo, biram soluciju No. 1.

Ovo sa oslabljenim rivalima me podseća na novokomonovane ljubitelje tenisa koji prizivaju duple greške, a najslađe im je kad njihovom pulenu neko preda meč bez borbe.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Grci sveli spisak na 15 imena:

Nikos Zisis (Fenerbahce); Vassilis Spanoulis (Olympiacos Piraeus); Yannis Bourousis (Real Madrid); Kostas Kaimakoglou (Unics Kazan); Giorgos Printezis (Olympiacos Piraeus); Nick Calathes (Memphis Grizzlies); Kostas Papanikolaou (Houston Rockets); Kostas Sloukas (Olympiacos Piraeus); Stratos Perperoglou (FC Barcelona); Kostas Koufos (Memphis Grizzlies); Vangelis Mantzaris (Olympiacos Piraeus); Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks); Vlantimir Giankovits (Panathinaikos); Zisis Sarikopoulos (AEK Athens); Dimitris Agravanis (Olympiacos Piraeus).

• Create New...