Jump to content

EP 2015 - opšta tema

Jimmy Kowalski

Recommended Posts

• Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

67

• goofs

39

• Timmy

30

• Kanzas siti zez

21

Čekaj, jesam dobro ukapirao... Pošto mali ne zna da mu odgovori kad ga pita nešto na njemačkom, ovaj smećar na kraju odbije da mu da autogram?

Govno gadno.

Nije. Odgovorio mu je na Nemačkom da je iz Srbije, ali da navija za Nemačku kad ne igra Srbija.

Ma šta god da je, ovo čak nije ni šabanluk. Nesrećnik mora da bude i dovoljno zao da detetu uskrati banalnu radost zbog koje je uložilo određeni trud i dovoljno glup da ne shvati posledice toga (prilično sam siguran da će Novicki da mu uši izvuče ako ništa drugo).

Naravno, i mi konja za trku imamo - ovaj retard što je intervjuisao malog sa poentiranjem kako Đoković to nikad ne bi uradio (je l' tako!?) nije ništa bolji.

Pa dobro na kraju nije loš ovaj Evrobasket sa 24 ekipe, jedno kolo pred kraj prve faze samo su 3 od 24 ekipe već eliminisane, tj. 3 od ukupno 8 koje ispadaju u prvoj fazi, a od te 3 dve ekipe su Bosna i Rusija, reprezentacije koje su bile redovni učesnik i Evrobasketa od 16 ekipa, a samo jedna (Island) ekipa koja inače ne bi bila tu da nije bilo proširenja na 24. A i oni su u grupi smrti. Samo u jednoj grupi se zna već ko ide dalje a ko ispada, i imamo 2 grupe u kojoj su svi još uvek u igri. OK, mislim da to stanje malo zabašuruje ova naša najteža grupa u istoriji evrobasketa, da su ti timovi malo ravnopravnije raspoređeni bilo bi posle 5 kola manje nedoumica. Ali svejedno, vrlo je interesantno prvenstvo.

Ako sam dobro shvatio, sve utakmice nokaut faze ce biti igrane na stadionu u Lilu? Bice nekih opasnih matine termina, posto se po rasporedu igraju 4 tekme 1/8f dnevno :isuse:

• Create New...