Jump to content
Sign in to follow this  
Jimmy Kowalski

EP 2015 - opšta tema

Recommended Posts

Jimmy Kowalski
Španija definitivno bez Navara

Bek Barselone Huan Karlos Navaro definitivno će propustiti predstojeće Evropsko prvenstvo.

Pored Navara, selektor Španije Serđo Skariolo zbog povrede ne može da računa ni na NBA asove Rikija Rubija i Hosea Kalderona.

Španija će na Evrobasketu igrati u "grupi smrti" u Berlinu sa domaćinom Nemačkom, Srbijom, Turskom, Italijom i Islandom. 

Evrobasket počinje 5. septembra u četiri zemlje (Francuska, Letonija, Hrvatska), a zavrnica će se igrati u Lilu. Finale je 20. septembra.

edit: 
OK, nek se onda prebace postovi o drugim repkama sa topika o nasoj reprezentaciji..
Edited by Jimmy Kowalski

kobni zelaya

Španija definitivno bez Navara

Bek Barselone Huan Karlos Navaro definitivno će propustiti predstojeće Evropsko prvenstvo.

Pored Navara, selektor Španije Serđo Skariolo zbog povrede ne može da računa ni na NBA asove Rikija Rubija i Hosea Kalderona.

Španija će na Evrobasketu igrati u "grupi smrti" u Berlinu sa domaćinom Nemačkom, Srbijom, Turskom, Italijom i Islandom. 

Evrobasket počinje 5. septembra u četiri zemlje (Francuska, Letonija, Hrvatska), a zavrnica će se igrati u Lilu. Finale je 20. septembra.

edit: 
OK, nek se onda prebace postovi o drugim repkama sa topika o nasoj reprezentaciji..

Opet su svejedno jaki spolja - Rodrigez, Ljulj, Rudi, Abrines, kapiram da bi mogao da upadne onaj bek iz Valensije, stade mi mozak.

Кристофер Лумумбо

ribas

Кристофер Лумумбо

vives

mislio je na ribasa, idi meditiraj pored vodopada :fantom:

kobni zelaya

Na Ribasa sam mislio naravno. Ako Vives ima mesta u španskoj repki, ima i Nedara u srpskoj. :fantom:

Calavera

Mirota cak i na ovoj slici izgleda ko uljez :D

goofs

Zar Mark nije rekao da nece da igra?

Have_Fun

Kad skrate spisak na 12 igraca znace se ko ce igrati :p

Prica je da je njegov nastup neizvestan jer je slobodan igrac pa trazi klub u NBA

a ovo su vesti od pre par sati

Memphis is reportedly very optimistic about re-signing center Marc Gasol.

btw. slika je sa oficijalne stranice ACB lige, a ista je i na acb.com

a evo ovde nekih vesti o M.Gasolu pa ko ume spanski neka prevede

http://www.acb.com/redaccion.php?id=114414

goofs

Bemmu, rekao je bio pre mesec dana da nece igrati, ja sam to uzeo zdravo za gotovo, a sad moze da ispadne da je lag'o  <_<

Kanzas siti zez

ove Realova trojka na spoljnim pozicijama je mnogo zajebana kada su svi u isto vreme na parketu. Uigrani su, prebrzi za vecinu ekipa a i veliki su majstori. Dodas njima bracu Gasol i eto ubedljivo najjace petorke na sampionatu. Klupa im je nesto slabija nego ranije ali i ovo su odlicni igraci. Mislim da ce Llull igrati preko 30 minuta, uzimace minute i na 1 i na 2.

Ako Marc potpise ugovor u skorije vreme mislim da ce igrati. Imace Spanci ogroman motiv da vrate Francuzima za ono od prosle godine.

freakns

sa ili bez Marca Gasola Spanci izgledaju prejebano... Francuzi cini mi se ipak zero jaci... i kao i kod zena, mi bi trebali biti no3

clever bastard

ma gasol je izjavio da nece ni pregovarati ni sa jednom drugom ekipom osim memphisa tako da tesko da ce mu free agency oduzeti previse vremena i odvojiti ga od dresa sa najdrazim grbom™.

Blud

Kakav je taj Island, hocemo makar njih dobiti :(

Sign in to follow this  

• Create New...