Jump to content
IGNORED

Elder Scrolls (od starostavnih piksela do onlajn verzije & beyond)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali što stančić u Balmori, kad si verovatno digao kuću kao hotator jedne od kuća - Redoran ili Hlaalu ili Telvanni?

 

sećam se da u Oblivionu postoji likinja, Dunmer - merchant, Falanu Hlaalu, koju nikako nisam uspeo da otvorim oko priče o nekrofiliji. pretpostavljao sam da je neki quest (možda skriveni), ali ništa... mislio sam da je potrebno doći do nekog nivoa ili da mi trebaju određeni skillovi, međutim, jok...

Edited by barracuda
Link to comment
  • 1 month later...

Krenuo da (posle n godina) igram Oblivion. U stvari je sjajan, a svi smo ga onomad mrzeli, zaglupljeni Morrowind.

 

Čista intelektualština u poređenju sa današnjim igrama.

Link to comment

Pa, posle Morrowinda jest izgledala prilicno lagano. Ipak, meni je i danas vizuelno naljepsa igra ikad, i pored ovih danas monstruma od 50 giga i sa svemirskom grafikom. Jedinu zamerku imam na likove, koji su ubij Boze ruzni... :D

Link to comment

Nisu pticurine toliki problem. Dok nisi vest sa oruzjem, mozes ih skinuti nekom od slabijih magija.

Mene je Skyrim iznervirao, pojednostavljenim skill sistemom. Jeste igra lepa, svet prostran, ali cemu to zaglupljivanje.

 

Srecom te se u poslednje dve godine, pojavilo par ekstra kvalitetnih naslova(Wild Hunt, Pillars of Eternity, Divinity-Origunal Sin).

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima jednu ključnu prednost, nema dosadnih ptičurina, plus imaš konja. 

 

 

Meni je konj bio u prvi mah oduševljenje, ali to je splasnulo kad sam skapirao da ne možeš sa njega da se boriš, nego moraš na svako pašče koje naletiš da prvo sjašeš, pa ga odvališ nekom letvom, pa ponovo uzjašeš. Plus mi je falilo što nisi mogao da koristiš bisage konja da natovariš plen koji ne možeš sam da poneseš.

 

So give me cliff racers and flying any time. :fantom:

 

Mana Obliviona je bila u tome što me naterala da kupujem novu grafičku i procesor. Mada, kad razmislim, isto sam uradio i sa Morrowindom. Ali sa današnjim konfama natovariš bilo koju god od te tri igre sa tri tone addonova koji srede sve od glupih faca do atmosferskih prilika i high def mesheva i vozi Miško!

Link to comment

Svaki TES (osim Skyrim-a)  je bio katastrofalan po bužet. Nekad sam mislio da nema teorije da će se Vivec elementarno brzo učitati, za Oblivion sam morao da menjam konfiguraciju, e sad mi se jebe za Fallout 4 (nije TES, ali svejedno).

 

edit: taj usrani konj je glupost, jedino može da posluži da zajebeš slučajno napredovanje u Athletics ili da ubije stražara, ukoliko to želiš. 

Edited by Anonymous
Link to comment

Shadowmere u Skyrimu me čak i nervirao zato što živi za fajt. Ja se kao prišunjavam cilju i vidim krajičkom oka kako se konj zatrčava među njih. Stani kretenu, trebalo mi je samo dve strele da opalim za archery bump.

Link to comment

Ma konj dobar je jedino da ubrza malo fast travel preko mape (za one koji su uspeli da otkriju fast travel). Za Morrowind se zna - budži Athletics i Acrobatics, trebaće ti.

 

 

Jebite se, sad mi se igra Morrowind.

Link to comment

Ma konj je za cheatere i sisice koje nisu igrale Morrowind :D

 

Što, ja sam baš voleo da lagano jašem od Whiteruna preko Riverwooda do Falkreatha pa okolo skroz do Solitudea. Bio debelo modovao visuals pa je igra baš lepo izgledala.

Jedino što se meni nikad nije mnogo svidjala ta Nord postavka. Šteta što Morrowind ili Oblivion nisu napravili 2011 godine, do tad su im najbolji svetovi već bili potrošeni na slabiju grafiku.

 

 

Jebite se, sad mi se igra Morrowind.

 

 

I meni, al' se ne usudjujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...