Jump to content
IGNORED

Elder Scrolls (od starostavnih piksela do onlajn verzije & beyond)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa sad, svi biramo oklop prema estetskim kriterijumima. Ebony, naravno, uz Sisters of Mercy - ako si fajterski profil. A ako si neki rogue ili thief, onda Yassa trenerka.

 

Btw, mislio sam da će te bierwurst malo očeličiti, ali džaba.

Link to comment

nego a zašto vi gledate guzice svojih heroina? nije valjda da igrate third person view?

Meni postalo nekako default da kad se makljam i trčim igram kroz third person view, a i ne razmišljajući zumiram na max kada počnem dijalog s nekim. Navika, šta li.

Link to comment
  • 3 months later...

Jel' moderska zajednica uspela konačno da prevaziđe limit od 256 aktivnih modova? Pratio sam par godina razvoj programčića za spajanje, imam negde u arhivi 11GB starih modova, ali to sve stoji na leru dok ne budem bio u mogućnosti da ih sve strpam odjednom. 

Link to comment

Ja čekam da Razz počasti i forum jer on je provajder linka, ali ništa. Evo ja ću, ja vas volim više nego on.

 

 

 

A ne pominješ da ti treba dva GTX-a 980 da bi mogao da izvučeš 3 FPS-a?

 

Iskreno rečeno, ne sviđaju mi se baš svi ovi modovi. Super mi je osvetljenost odnosno padanje senke u zavisnosti od izvora svetla, sviđaju mi se i kako su preradili vatru i vodu. Naravno, teksture kamena i flore u visokoj rezoluciji su super, ali dok ne budem imao 4GB video memorije, neću da ih pominjem. Ono što mi se de facto ne dopada je onaj šareniš sa unošenjem puno lepih, jarkih i toplih boja. It's North, for fuck's sake - it's supposed to be cold, grim and grey place. Zato su ga namerno i uradili sa redukovanim spektrom boja. A onaj mod sa kojim žene nose bsdm opremu sam već imao.

Link to comment

A ne pominješ da ti treba dva GTX-a 980 da bi mogao da izvučeš 3 FPS-a?

 

Iskreno rečeno, ne sviđaju mi se baš svi ovi modovi. Super mi je osvetljenost odnosno padanje senke u zavisnosti od izvora svetla, sviđaju mi se i kako su preradili vatru i vodu. Naravno, teksture kamena i flore u visokoj rezoluciji su super, ali dok ne budem imao 4GB video memorije, neću da ih pominjem. Ono što mi se de facto ne dopada je onaj šareniš sa unošenjem puno lepih, jarkih i toplih boja. It's North, for fuck's sake - it's supposed to be cold, grim and grey place. Zato su ga namerno i uradili sa redukovanim spektrom boja. A onaj mod sa kojim žene nose bsdm opremu sam već imao.

+1 na ovo sa šarenilom, jebene magle, vlaga, ratovi, brđani koje boli kurac za vesele boje, nema šanse da sjever bude zamišljen i da izgleda ovako

Link to comment
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...