Jump to content
IGNORED

Elder Scrolls (od starostavnih piksela do onlajn verzije & beyond)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sad znaš zašto te niko ne zove na maraton.

 

Mada, kakvo crno dupe ti tu vidiš od sve te daedric skalamerije? Ajde da nosiš neki bikini model Fapmaster 2000 pa da te i razumem. Ovako jedino ostaju ti Monika Seleš uzdasi tokom fajtova.

 

 

Edit: evo ga i moonshiner izašao iz ormana...

Edited by Razzmatazz
Link to comment

inace poceo sam novu partiju Skyrima, lik mi se zove Syriza. Bretonka.

 

Garant si odmah otišao u Solitude da pobiješ one silne plemiće, priznaj.

 

Sad znaš zašto te niko ne zove na maraton.

 

Mada, kakvo crno dupe ti tu vidiš od sve te daedric skalamerije? Ajde da nosiš neki bikini model Fapmaster 2000 pa da te i razumem. Ovako jedino ostaju ti Monika Seleš uzdasi tokom fajtova.

 

 

Edit: evo ga i moonshiner izašao iz ormana...

 

Vidim skladne ženske obline koje se njišu u hipnotišućem ritmu - na njima čak i daedric oklop izgleda seksi, mašta jednostavno preuzme tamo gde realnost završava. Svakako prijantnije za oko nego da gledam maljava leđa nekog Orka široka ko trokrilni šifonjer.

 

A i prijatnije je kad dođem kući i malo se razgaćim.

Link to comment

 

Vidim skladne ženske obline koje se njišu u hipnotišućem ritmu - na njima čak i daedric oklop izgleda seksi, mašta jednostavno preuzme tamo gde realnost završava.

 

Sounds like all-boys school to me. Mada, moglo je i gore - mogao si da ispadneš terorista  :s_d:

Šta je sledeće, snimanje spota za novi singl Duran Duran?

 

 

 

Kad sam se već dotakao Duran Duran, a samim tim i Spandau Ballet odnosno A-ha, moram da priznam da dok su drugi flejmovali na linij Elder Scrolls vs Gothic serijal, ja sam sa uživanjem igrao oba. Mada sam daleko manju satnicu ulupao na Gothic. Čak sam i to dopunjavao sa prva dva nastavka Two Wordsa. Jedino mi se Witcher nije dopao iz nekog razloga.

Link to comment

Sounds like all-boys school to me. Mada, moglo je i gore - mogao si da ispadneš terorista  :s_d:

Šta je sledeće, snimanje spota za novi singl Duran Duran?

 

Odbij, milkdrinkeru.

 

DmMVAiO.jpg

Link to comment

Ali taj polugoli, začarani Nord, koji stoji u nedođiji, i kad ga iz zajebancije napadneš, onda počne da drnda zajebana muzika, a on bezopasan preti 'you will die where you stand' je meni antologija video igara.

Link to comment

Lezi ti nama ovde na kauč, i kreni da pričaš zašto igraš igre kao riba.

Šta fali, i ja uvek igram kao cupi :unsure:

 

Nego, kako ste rešavali onog malog smarača u Mournhouldu što traži pare na zajam pa kad ga pošalješ na troskoke on te napadne a ispostavi se da sa najjačim oružjem i skrolovima ne možeš da mu skineš 2% energije?

Link to comment

Prilično jednostavno, ako ću da provodim sate, dane i mesece mahom gledajući u dupe koje trči, neka to barem bude žensko dupe.

nista kao dupe zenskog redgarda.

bijonse medju rasama :fantom:

 

 

bata se lozi na nabildane likove sto nose metal i kozu na golo telo.

ne kazem da je nuzno gej, al je zacelo vojvodjanin :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Da prijavim, da sam i ja uvek zensko. ^_^

Valjda zato i ne volim Gothic i pojedine igre, gde se ne moze birati rod. Na stranu sto me nervira, sto ne mogu biti cist mag.

Link to comment

Ajde za Marvina mi je jasno, on je još kao mali upao u kazan sa perverzijama, ali baš svi... Kao kada se probudiš iz noćne more i skapiraš da su svi članovi SNS-a.

 

Šta radite u drugim igrama, sunce vam kalaisano? Kako igrate npr. FIFU? Ima li i ženska liga?

Link to comment

Ajde za Marvina mi je jasno, on je još kao mali upao u kazan sa perverzijama, ali baš svi... Kao kada se probudiš iz noćne more i skapiraš da su svi članovi SNS-a.

 

Šta radite u drugim igrama, sunce vam kalaisano? Kako igrate npr. FIFU? Ima li i ženska liga?

:fantom:

da znas kakva sam picka bio u skajrimu ne bi tako govorio.

oklop je biran prema estetskim kriterijumima pre svega.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...