Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Motor je vrlo opciona stavka, vrlo lepo radi i bez njega, sa nekim "jačim" LNB-om. Razlika je između 1-2 satelita i 5000 kanala i AAAAAAAA SSSVEEEEEEEEEEEE cele hemisfere. Boga pitaj koliko je to kanala i čega tu sve nema.

Link to comment

Tanjir može, lnbovi moraju biti twin (za dva risivera9, veza nemože da se deli, osim ako imate svoje lokalne karte koje onda delite

Motor je opcija, to je tačno, može da se služi i multifeed za do oasm satelita, brže je prebacivanje kanala, ali je i trošak veći, pošto treba uračunati u cenu i diseq switch za toliko lnbova

Link to comment

Ako je to sve, to je NIŠTA za sva za čuda.

 

Pogledaću za ovo gore.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Evo našao sam ti kanal koji tražiš

Zemtv, Sport, Pi Sport, All Categories-Moto- Pa kanal Moto GP IT, poklapa se sadržaj sa onim na satelitu, tako da je to to. 

24h motogp

Link to comment

Hvala puno, Rene, al nisam dobro definisao, zanimaju me "skladišta" starih trka po sezonama podeljeno, još bolje u HD. 

 

Još jednom hvala, i ovo će svakako poslužiti.

 

Tražim i ja, valjda ću iskopam.

Link to comment

Celu ovogodišnju sezonu imašš na Castaway-SportOnDemand-Other, full HD

Treba ti instalirani YATP

 

Više me zanimaju prošle, ovu sam gledao sve.

 

Aj nek neko proba Motor Sports (replays), meni ne radi, pa da znam da li je svima ili sam nešto usro..

Link to comment

inace ti zemtv radi? meni nije bio radio [samo sport365 u sustini koristim, ali ni ostali nisu radili]. bio je neki apdejt zemtva nedavno, i posle toga se kod nekih juzera nesto poremetilo. reinstalirao sam URL resolver i proradilo je.

Neće, pa neće.
Link to comment

Sad tek razumem šta kažeš... Meni radi i to, ali mislim da ti treba neki add on za to, koji te gura preko proxyja, ali sad ne mogu da se setim koji je...

Ako se setiš, piši.

 

Kada sam već ovde meni deluje dobro P2P sports, ali ne znam kako da podesim da mi pokrene acestream u okviru kodija.

Link to comment

Jebote, umem da izadjem na kraj sa dizelom od cca 30,000 konja, cucim na vetroturbinama visine cca 60 m, ima i vise ko ce ga znati, ali evo danas pokusavam da citam ovaj topik - ko da govorite kineski  :(

Svaka vama cast, bez zezanja, ali da mi toliko treba za gledanje televizije izbacio bih ga kroz prozor iz mesta ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...