Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

evo upravo i ja instalirah kodi ali ne kapiram oduševljenje

napominjem da ne gledam tv uopšte pogotovo ne sport 

ima li nešto popsci i scifi da se nađe? moram taj fusion instalirati možda mi se otvore vidici hehe

instaliraj ovo: https://seo-michael.co.uk/install-tdb-future-tv-kodi/

Ne znam kakav je ovaj add-on posto nisam ljubitelj sci-fia, ali danas natrcah na njega i ti sad dolazis da trazis to pa rekoh mozda se tebi svidi. Javi kasnije utiske sta ima ovde, mozda nekog bude zanimalo.

 

Imas i na Phoenixu deo sa sci-fi filmovima.

 

Ima ovde sigurno nesto sto te zanima. Hoces da gledas Elvisov koncert- no problemo. Da pratis klipove koje izbacuje neka gaming kompanija- na pravom si mestu.Zelis video instrukcije za pina colada cheesecake? Tu su za tebe...

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

instaliraj ovo: https://seo-michael.co.uk/install-tdb-future-tv-kodi/

Ne znam kakav je ovaj add-on posto nisam ljubitelj sci-fia, ali danas natrcah na njega i ti sad dolazis da trazis to pa rekoh mozda se tebi svidi. Javi kasnije utiske sta ima ovde, mozda nekog bude zanimalo.

 

Imas i na Phoenixu deo sa sci-fi filmovima.

 

Ima ovde sigurno nesto sto te zanima. Hoces da gledas Elvisov koncert- no problemo. Da pratis klipove koje izbacuje neka gaming kompanija- na pravom si mestu.Zelis video instrukcije za pina colada cheesecake? Tu su za tebe...

uh živeh u dvadesetom veku obilazeći sumnjive sajtove i kopajući za fajlovima pa onda i titlovima za te fajlove

neverovatno

 

sad samo treba da skapiram kako da stavim u favorite određene serije i filmove i toeto

jer sad moram 'peške' da dolazim do farscape na primer koji trenutno (ne) gledam

 

što se tiče tdbfuture on je siromašan ali sam na exodusu našao sve

Link to comment

 

sad samo treba da skapiram kako da stavim u favorite određene serije i filmove i toeto

jer sad moram 'peške' da dolazim do farscape na primer koji trenutno (ne) gledam

Napravi nalog na IMDB-u, tamo praviš liste i to se posle lako integriše i EXODUS AddOn, ako se dobro sećam...

Link to comment

Ali nije baš jeftino, inicijalno...

Nekad je to bilo jako skupo, danas je to 200-300€ sve u paketu, antena, neki besni LNBovi, linux risiver, sveeee....

 

Sve je otključano, plaćaš posle tipu 1000 dinara mesečno i imaš dve milijarde HD kanala odakle ti duša ište.

Link to comment

ovo x.x.x. oznacavaju broj updatea, trenutno je to 1.0.6- repository.xbmchub-1.0.6.zip

 

normalno je, ne radi sve svuda ali je i dalje fenomenalna stvar

 

Haha, ja sam te x-ove povezao sa nečim drugim.

 

Nego, ko mi da neki radeći add on sa moto gp trkama ne daj bože u HD, može da traži od mene šta hoće... Sagradiću mu i novi bioskop ako treba...

 

Instalirao sam dva na koja bi kao trebalo da ima, Motor Sports u okviru super repo depozitorija - ne radi. 

 

Money sports - piše da ima a nema ni slovo o Moto gp.

 

Edit: našao gomilu sadržaja na Motornutz ali ne i cele trke...

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...