Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Na aliju su ih počistili kao metlom, ja sam u decembru prošle godine uzeo na godinu dana, riknulo u avgustu. Kad sam pokušao da ih kontaktiram stiglo mi obaveštenje da je onemogućeno kontaktirati sa njima. Obzirom da već par godina uzimam to mi se nijednom nije desilo. Čim su pojedini ukinuli 6meseci kako minimum, sve je bilo jasno.

Počnem da ronjam po porukama u nadi da ću naći neke pouzdane liste i naidjem na prepisku sa nekom dilerom od koga sam kupio u januaru 12meseci ali za ortaka. Ukucam podatke, sve šljaka kao sat, njemu javim on kaže OK, ionako slabo stiže da gleda :)

 

Treba tražiti free test vikendom kad je najveća frekvencija mečeva i najveća "prepopterećenost". Ja sam uvek spreman da alalim 2$ mesečno i da ne radi, obzirom koliku mi radost pričinjava da ne moram da slušam odvratnog Viškovića, pijanog Gojka ili mrtvog Plavšića...

 

 

 

Link to comment

Ja sam odustao od iptv-ja jer su svi počeli da opasno baguju plus ih nema na trafikama. Ima jedan relativno stabilan ali je 8 jura mesečno (mesečno plaćanje) ali mi kao skupo. Možda uzmem tamo decembra kad se utakmice igraju dan za dan, a do tada kako se snađem

Link to comment

Vidim da je sada popularan rokkr, koji je u međuvrmeenu uveo pretplatu od 20€ godišnje. Drugo Rokkr ma klona watched, gde ima i nalog koji je kao free. Na stremio ima mogućnost da se gleda bt sports, sky i tako. Na Kodiju pored sport hd, ima i q-continuum, radi sasvim okej...a uvek može i strim klasičan.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Ljudi, PVR za Blue Thunder definitivno ne radi, ili ja ne znam da dođem do njega.

 

Blue Thunder radi normalno u sekcijama Filmovi, Elementum i ostalo, ali PVR je mrtav.

Ima li iko neki predlog šta činiti za gledanje tv kanala?

 

Nemam ništa ni protiv kupovine lista, može i preko Alija, može i preko autora, preporučite varijantu koja radi.

Link to comment

Preko kog uredjaja gledas? Ja imam kineski Android box i u junu sam uzeo listu preko Alija i do sada radi bez ikakvih problema, ali mi nije radila preko Kodija, jer je prevelika. Kada sam je dodao u Kodi Simple PVR, zakucavao je Kodi kod sinhronizovanja liste kad je morao da povuce tih 14 hiljada kanala. Bug je poznat, ima diskusija na Kodi forumu o tome. Onda sam odustao od toga i jednostavno ubacio listu u Smarters IPTV aplikaciju i tu sve radi ok.

Link to comment
4 hours ago, April said:

Nemam ništa ni protiv kupovine lista, može i preko Alija, može i preko autora, preporučite varijantu koja radi.

Jedno vreme sam se patio sa raznim Kodi bildovima ,green,blue ,balkan...muke žive 

 

Sada koristim iptv liste, preko kompa gledam na sfvip plejeru a na tv  preko ottnavigatora ili Tivimate ,za koji kažu da je najbolji i da se isplati platiti godišnju licencu 

Liste uglavnom jurim besplatne preko drugih foruma .Imam ih nekoliko dok rade super,jedino me nervira kada neka lista radi na kompu a neće preko androida 

Link to comment
20 hours ago, dzoni said:

Preko kog uredjaja gledas? Ja imam kineski Android box i u junu sam uzeo listu preko Alija i do sada radi bez ikakvih problema, ali mi nije radila preko Kodija, jer je prevelika. Kada sam je dodao u Kodi Simple PVR, zakucavao je Kodi kod sinhronizovanja liste kad je morao da povuce tih 14 hiljada kanala. Bug je poznat, ima diskusija na Kodi forumu o tome. Onda sam odustao od toga i jednostavno ubacio listu u Smarters IPTV aplikaciju i tu sve radi ok.

 

Gledam preko laptopa i namerno sam držao nisku verziju Kodi 18.4. 

Do pre par nedelja šljakalo kao leptir sve, sad izgubio listu za Blue Thunder, ostalo radi još uvek normalno. Pričalo se o nekom Blue Thunder VIP koji se kao plaća, ja im pisao preko FB-a, nisu odgovorili. Tako da trenutno filmove i serije gledam preko Blue Thunder, za Arene imam Iris, HBO imam preko Yettel-a, a za Sport Klub i SBB trenutno nemam rešenje.

 

Sve to zajedno je nekad šljakalo preko Blue Thunder-a.

Link to comment

Aha, jasno. Ova lista sa Alija ima sve Arene i SK, a uz to jos kao rezervnu opciju bezbroj drugih sportstkih kanala (Bein, DAZN, TV Sport, itd). Ima i gomila ESPN-ova, npr. tokom US Open-a su tu pokrivali sve terene, prenose sva moguce koledz i srednjoskolska takmicenja... Ima i video klub sa serijama i filmovima, to isto povremeno koristim, mada uglavnom za te potrebe imam Kodi (The Promise addon mi je trenutno najbolji).

 

Samo mi se jednom desilo da lista ne radi, zato sto, dok sam bio na putu, zakljucali su lokaciju sa koje je dostupno gledanje da bude ta sa putovanja. Nisam ni znao da su uveli taj geo lock pocetkom septembra, ali mi prodavac objasnio na whatsapp kad sam ga cimnuo. Vratio je lokaciju na originalnu i to je bilo to. Osim tog prekida, drugih nije bilo, ali se povremeno primeti da kvalitet slike padne, ne na svim programima i ne drasticno, ali se primeti da se nesto promenilo :) Te prodavce lista su uglavnom poskidali sa Alija, ali od ovog od kog sam kupio imam mail i whatsapp, ako hoces poslacu ti na pp. Ja sam u junu platio 30 evra za godinu dana, ima test 24 sata. Listu onda mozes da ubacis u VLC, IPTV Smarters ili neku drugi program za Windows.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...