Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

@calogula

Nego, šta ti je sa uređajem?

 

....shit has hit the fan...

 

Ja sam malo priglup covek. Mislio sam da je crko jer sam odjednom dobio crni ekran. Posle dva dana zovem prodavnicu da im vratim, oni pitaju kako se to desilo ja kazem "kliknuo na dugme Video i ubio ga na mestu"

 

Oni kazu jok, samo si mu promenio rezoluciju u 4K a tvoj TV to ne podrzava :isuse: pa kada sam ga ukljucio ponovo povratio sam ga promenom rezolucije na HD ready

 

Sada je sve OK hvala na pitanju

Edited by Caligula
Link to comment

Ja sam malo priglup covek. Mislio sam da je crko jer sam odjednom dobio crni ekran. Posle dva dana zovem prodavnicu da im vratim, oni pitaju kako se to desilo ja kazem "kliknuo na dugme Video i ubio ga na mestu"

 

Oni kazu jok, samo si mu promenio rezoluciju u 4K a tvoj TV to ne podrzava :isuse: pa kada sam ga ukljucio ponovo povratio sam ga promenom rezolucije na HD ready

 

Sada je sve OK hvala na pitanju

Dobro sad znamo da ti na poslu drugi puštaju "prezentacije i projekte" ;-)
Link to comment

da li neko koristi Kodi na Raspberryju?

 

Prije par godina sam ga instalirao na RPi 1 i UI je bio isuviše spor za iole udobno korištenje. Same filmove je uglavnom mogao da dekodira (nisam siguran da sam probao HD filmove).

Link to comment
  • 1 month later...

2 sata sam instalirao onaj Covenant, sve moguce greske i bagove sam prosao, srecom postoje dobri ljudi koji objasnjavaju kako se to prevazilazi.

 

Na kraju shvatim da u njemu nema sporta :frust:  Gde bi npr. mogle Arene da se pogledaju, Zem.tv i Croatia on Demand su se poprilicno raspali...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...