Jump to content
LudiKure

KODI media center

Recommended Posts

maharaja

Vec je izasao fix za Exodus.

Nije ovo neki razlog za paniku. Oborice jedne, nastace drugi. Ako je komplikovan fix za Exodus, probajte elysium dok se stanje ne sredi.

Frank Pembleton

Ma naviknut sam ja, nego ovo je baš bilo "široko"..

....shit has hit the fan...

maharaja

Problem je sto je postalo suvise lako instalirati kodi i exodus. Bukvalno za 10 minuta svako ko ume da upali komp moze to da instalira. Prevelika upotreba je privukla paznju velikih i njihovih advokata. Mora da se zakomplikuje i sakrije nekako da bi nastavilo da funkcionise.

Moća

Gde ima taj fix za exodus? Moze na Pm?

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Frank Pembleton

Ima fix promenite repositori ...

maharaja

Jedan mali savet. Ako imate box koji tera android 4, a koji onda ne moze da podrzi kodi 17, verovatno ste videli da se prodaju dual boot sd kartice za kodi 17. Nema potrebe to da kupujete. Idite na libreelec sajt, to je linux osakacen da tera kodi, butujte image fajl na vasu sd karticu - da bude barem 4gb, i gurnite to u box uz reboot. I eto, imate nikad brzi kodi 17. Ako vam dosadi, ili vam trebaju android aplikacije na boxu, izvadite sd karticu i resetujte box i sve je i dalje tu. 

Ja sam uzeo sd karticu od 64, tera ko matoro

Frank Pembleton

Verovatno ću da istražim, nego sad sa telefona da pitam. Jel treba neki poseban alat za pravljenje te "butabilne" kartice?

maharaja

Nista posebno, tamo na libreelec sajtu ima neki ImageWriter kao preporucn, odradi za minut, dva

Moća

A jel zna neko kako moze da se zaobidje ono "pair" kad izbaci za neke linkove?

zoki

:naughty:

Ako misliš na openload nikako, moraš da upariš IP adresu preko sajta pa onda da ga gledaš na scene i filmove :)

Moća

Ma nije samo openload sve vise serija i filmova je na takvim serverima pa smara.

mustang

kodi na iphone 6plus? probao komsija da mi instalira....i dalje od prvog koraka da skine kodi sa sajta nije uspeo

da se ne mucim? ili zna neko od vas...