Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Slabo više bilo kakvog sporta ima na fenixu, umro je za te stvari

Dajte onda da napravimo neki presek, vi iskusniji...

 

Najbolji add on-ovi za live sport (po mogućstvu HD), filmovi i serije.. Možda čak i da moderator edituje prvi post i da tamo bude skladište kvaliteta :)

 

Ili neka svako od vas napiše omiljeni ili po vama najbolji da se ima više opcija kada nešto ne šljaka...

Edited by Mil@n
Link to comment

Meni Exodus nalazi samo neke preistorijske filmove, tj ne nalazi ih nego su tamo. mislio sam da mi treba neka spravcica da mi hide IP na android boxu... ili ne znam da koristim :fantom:

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

izace drugo nesto, komercijalizovace...

 

samo sto je nesto ovako nemoguce pustiti u promet, ima 10ak ugovora da ispisas krvavo. znaci bar stotinjak evrica mesecno.

 

ali neki Pay per view programcic bi se dao uraditi u Goostore samo niko nece da se bakce sa tim i zalbama i tuzbama za refund zbog lose konekcije

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

Meni Exodus nalazi samo neke preistorijske filmove, tj ne nalazi ih nego su tamo. mislio sam da mi treba neka spravcica da mi hide IP na android boxu... ili ne znam da koristim :fantom:

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Proveri datum na android boxu.. Samo do tog datuma daje naslove.. Moj box ima neki bug pa kad god ga upalim daje neki datum iz 1975. godine, prvo šta radim ja nameštanje :)
Link to comment

Proveri datum na android boxu.. Samo do tog datuma daje naslove.. Moj box ima neki bug pa kad god ga upalim daje neki datum iz 1975. godine, prvo šta radim ja nameštanje :)

meni daje 1970 :lolol:

Tako je to kod svih, nemaju sim card da vuku automatski sa mreže datum

Link to comment

jeste, imam i ja to!

 

 

nije mi palo na pamet tada ali znam da mi rade neki programi kad je normalan datum, nema neki app da to resi?

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...