Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

na Phoenix add onu upravo sam otkrio  stranicu  "one242415" :Hail:  Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Ima milion razlicitih stranica ovde, da nabrojim samo neke: Aerial America, HBO docs, ESPN 30 for 30,  live in concert, sports docs, stand up comedians, The best R-rated erotica movies :naughty: , classic TV series, MMA, Award shows, travel destinations, film noir, celebrity roasts...  :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

Zoki mi je otkrio KODI tako da mogu samo da kazem: jebi me, Zoki!

Link to comment

Meni u ZemTv na sport365 prijavljuje geoblocked i onda ne mogu da pokrenem strimove. Sva podešavanja smartdns-a sam vratio na default. Da li neko ima ideju kako da rešim problem?

inace ti zemtv radi? meni nije bio radio [samo sport365 u sustini koristim, ali ni ostali nisu radili]. bio je neki apdejt zemtva nedavno, i posle toga se kod nekih juzera nesto poremetilo. reinstalirao sam URL resolver i proradilo je.

Link to comment

inace ti zemtv radi? meni nije bio radio [samo sport365 u sustini koristim, ali ni ostali nisu radili]. bio je neki apdejt zemtva nedavno, i posle toga se kod nekih juzera nesto poremetilo. reinstalirao sam URL resolver i proradilo je.

Deluje da je tu rešenje. Tek posle podne mogu da isprobam. Samo se pitam da li je dovoljan update? 

Link to comment

Meni je bio, s tim sto sam morao manuelno da ga odradim,iskreno ne sjecam se tacno kako se tacno to radi. Nisam 100% siguran jel nam identican problem, ali meni je ovo odradilo sve. Mislim da samo mozda i cache ocistio [na zemtv].

Link to comment

Rođaci, rešio sam i ja da se ukodiram!

 

Bio vredan, pročitao topik, neka pitanja i dalje provejavaju.

1. Za kodi na smart tv-u mi je neophodan neki android box, da ili ne? Ako da, preporučite neki. 

 

2. Vi svi cepate na desktop mašinama? 

 

Hvala. More to come.
 

Edited by Mil@n
Link to comment

Meni je bio, s tim sto sam morao manuelno da ga odradim,iskreno ne sjecam se tacno kako se tacno to radi. Nisam 100% siguran jel nam identican problem, ali meni je ovo odradilo sve. Mislim da samo mozda i cache ocistio [na zemtv].

Hvala svakako, kada budem isprobao javiću se. Cache sam prvo očistio.

Link to comment

na Phoenix add onu upravo sam otkrio stranicu "one242415" :Hail: Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Ima milion razlicitih stranica ovde, da nabrojim samo neke: Aerial America, HBO docs, ESPN 30 for 30, live in concert, sports docs, stand up comedians, The best R-rated erotica movies :naughty: , classic TV series, MMA, Award shows, travel destinations, film noir, celebrity roasts... :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

Zoki mi je otkrio KODI tako da mogu samo da kazem: jebi me, Zoki!

A reci kakve su kategorije a?
Link to comment

na Phoenix add onu upravo sam otkrio  stranicu  "one242415" :Hail:  Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Kako da ubacim taj phoenix? Juče sam gledao ponovo 30for30 na areni i baš razmišljao kako ću da odgledam SVE. 

So?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...