Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

23 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Kodi-Vimeo-settings.jpg

 

 

uopste nemamo nista za log in. Sta bi moglo da bude u pitanju, ima li neko predstavu?

 

A šta je ovo username i password? 

 

Ed. Pardon, pomislio sam da je ovo tvoj ss.

Edited by variola
Link to comment
20 minutes ago, variola said:

 

A šta je ovo username i password? 

 

Ed. Pardon, pomislio sam da je ovo tvoj ss.

 

Da, to je SS kako bi trebalo da bude :)

Ali evo kaze muz da je procitao da je ovo sve za stariju verziju i da ova nova, koju mi imamo, ne radi kako treba. Tja!

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
1 hour ago, Haralampije said:

Kodi se uzdigo na 19, sad ne podrzava Live Serbia.Sta sad raditi, cekati ili ima neki hint?

 

ja sam ga nedavno instalirao na EON boks zbog Arene i samo je prestalo da radi odjednom, znači u tome je fora :(

 

Link to comment
38 minutes ago, copkillah said:

Vratio sam na 18.9 i renistalirao BalkanGreen ali Arene i dalje ne rade, ima neko neki predlog kako to da rešim, ima li neki drugi addon?

Balkan Green prestaje da radi, drukali ih na Facebooku par puta i prestaju sa  održavanjem. 

Link to comment
6 minutes ago, arkonada said:

Balkan Green prestaje da radi, drukali ih na Facebooku par puta i prestaju sa  održavanjem. 

 

Evo malopre sam stavio LiveTV Serbia opet i kao radi, ne baš sjajno, ali kao radi.

 

BG nešto radi, nešto ne radi.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Vratio sam na 18.9 i renistalirao BalkanGreen ali Arene i dalje ne rade, ima neko neki predlog kako to da rešim, ima li neki drugi addon?

moze pomoc za nas neuke - gde si nasao kodi 18.9 ? i kako da ga instaliram preko?

meni na kineskom boxu  nudi samo najnoviju verziju koju isti ne podnosi ali nikako...

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

moze pomoc za nas neuke - gde si nasao kodi 18.9 ? i kako da ga instaliram preko?

meni na kineskom boxu  nudi samo najnoviju verziju koju isti ne podnosi ali nikako...

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 5 months later...
On 29.9.2020. at 14:32, 189- said:

jel koristi jos neko kodi? pitam zbog sportskih kanala samo. sk, es i arena...


Da ozivim pitanje :) ne moraju nuzno domaci sportski kanali, ali neki izvor dobrih i stabilnih strimova?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Da ozivim pitanje :) ne moraju nuzno domaci sportski kanali, ali neki izvor dobrih i stabilnih strimova?

 

ja koristim vec par nedelja sportshd. to je prvo gugl preporucio i do sada sam zadovoljan. jedino nesto nema tenisa, videcu za uso.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...